دانش آموزی به اشتباه گلوله خورد

این حادثه چند روز پیش در دبیرستانی در کلینتون ایندیانا و در کلاس درس «نیروی انتظامی» رخ داد.

معلم کلاس با 19 سال سابقه کار در نیروی انتظامی معاون کلانتری شهر بود و آن روز به دانش آموزان آموزش می داد که یک پلیس خوب چگونه باید در برابر افراد بد رفتار کند. بخشی از آن کلاس در مورد نحوه استفاده از تفنگ بود و برای آن باید از سلاح آموزشی بدون گلوله استفاده می شد.

اما در حین کلاس، معاون کلانتری هنگامی که می خواست اسلحه آموزشی را به سمت یکی از دانش آموزان پرتاب کند تا نحوه استفاده صحیح از اسلحه را یاد بگیرد، به جای اسلحه آموزشی اشتباه کرد، اسلحه واقعی خود را پرتاب کرد که پر شده بود و آماده شلیک.دانشجوی نوجوان پرتاب کرد. در همان زمان گلوله ای از سلاح شلیک شد که به دانش آموز اصابت کرد و وی را مجروح کرد.

پس از این حادثه کارکنان دبیرستان به اورژانس اطلاع دادند و دانش آموز مصدوم با حضور آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. همچنین با حضور تیم های پلیس در دبیرستان، معاینه از دانش آموز و مامور پلیس برای تعیین علل حادثه آغاز شد. پس از این حادثه مسئولان دبیرستان با صدور بیانیه ای اعلام کردند که این حادثه کاملا تصادفی بوده و خوشبختانه دانش آموز حادثه دیده پس از انتقال به بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته و حال عمومی مساعدی دارد.

بر اساس این گزارش، این دومین حادثه تیراندازی اشتباه پلیس آمریکا در ماه نوامبر است و پیش از این یک شهروند دیگر نیز در جریان تیراندازی اشتباه پلیس مجروح شده بود.

  مقام حافظ/ مژگانم را با هزار سوراخ در دینم سیاه کردی

منبع: همشهری

دیدگاهتان را بنویسید