دانش آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونر یا مشکوک به آزمایش عروق کرونر

روزانه و برای بزرگسالان داوطلبان آموزش از راه دور و آزاد شاخه نظری دوره دوم متوسطه نوبت دوم خرداد ماه سال تحصیلی 1400-1401 به شرح زیر اعلام می گردد.

محسن زارعی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی در تشریح آزمون های پایان دوره تحصیلی که خلاصه آن به شرح زیر است، گفت:

– با توجه به ادامه آموزش مستقیم دانش آموزان در سال تحصیلی جاری و تدریس کل محتوای کتب درسی، سنجش پیشرفت تحصیلی برای نوبت دوم در کلیه دروس به صورت “حضوری” و بر اساس مقررات آموزشی و ارزشیابی.

– سوالات پایه دوازدهم مدارس روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد از شاخه نظری در پایان خرداد ماه سال تحصیلی 1400-1401 بر اساس حجم کاری تعیین شده توسط پژوهش آموزشی و سازمان برنامه ریزی بدون طرح می شود. قبولی و الکترونیکی به حوزه های امتحانی ارسال به سراسر کشور.

انتظار می رود اولیای دانش آموزان با همکاری بیشتر، شرایط مناسب را در روزهای باقی مانده از سال تحصیلی برای دستیابی به زحمات و خدمات آموزشی فرزندان خود در سال تحصیلی 1401-1400 فراهم کنند و البته دانش آموزان باید برنامه ریزی کنند. با پشتکار و پشتکار از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

– دانش آموزان با یا مشکوک به آزمایش بیماری عروق کرونر قلب در مکانی جداگانه (قرنطینه). .

– برنامه دروس دوره دوم متوسطه و برنامه امتحانات خرداد ماه در پایگاه رسمی اطلاع رسانی مرکز سنجش و نظارت بر کیفیت آموزش به نشانی www.aee.medu.ir قابل مشاهده است./ایسنا.

  بازیکن استقلال از سوی کادرفنی اخراج شد

دیدگاهتان را بنویسید