دانشگاه آزاد شایسته میزبانی از تیم های ملی کشور است

560263 خبر ناگهانی

رضا مومنی مقدم سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در حاشیه اردوی آماده سازی این تیم در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا اواخر مرداد ماه امسال و به منظور تیم ملی کشورمان در بحرین برگزار می شود. برای حضور پررنگ در این مسابقات از ۱۴ فروردین ماه اردوی آماده سازی خود را به میزبانی مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز کردیم.

وی گفت: تیم ملی والیبال جوانان از تیم ملی بزرگسالان حمایت می کند. در این اردو بازیکنانی هستند که می توانند در لیگ برتر کشور بدرخشند و در سطح ملی و بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشند.

مومنی مقدم گفت: با توجه به اهداف فدراسیون والیبال ایران، علاوه بر حمایت از خیر و جوان، پوست اندازی از تیم ملی والیبال بزرگسالان در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: تیم ملی والیبال جوانان ایران (رده سنی 19 تا 21 سال) امسال به جای تیم ملی بزرگسالان در جام ملت های آسیا AVC در تایپه شرکت می کند و سپس راهی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا می شود.ورودی به مسابقات جهانی سال آینده.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: تعدادی از والیبالیست های دعوت شده به اردوی تیم ملی جوانان تجربه حضور در مسابقات جهانی جوانان و کسب مقام سوم را دارند و در حال حاضر سه اردوی سه روزه برای شناسایی و تست دعوت شده است. بازیکنان با استعداد از سراسر کشور در دستور کار داریم.

مومنی مقدم افزود: اردوی اصلی از 27 فروردین ماه با حضور 25 بازیکن آغاز می شود و تا آغاز مسابقات والیبال جوانان آسیا 9 اردوی 15 روزه برگزار می کنیم.

  لبنان آخرین قربانی یوزپلنگ ایرانی در مسیر قطر است

وی گفت: با وجود شرایط خاصی که در دو سال اخیر در همه‌گیری تاج و تخت وجود داشت، امیدواریم در مسابقات والیبال جوانان آسیا و قهرمانی جهان بدرخشیم و افتخارات جدیدی را برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران از امکانات سخت افزاری مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در مجموعه پژوهشی از جمله هتل و سالن بدنسازی استاندارد بسیار عالی تقدیر کرد و از دکتر امیرعباس لشگری مدیرکل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی خواست. مرکز و تربیت بدنی برای کمک به انجام این کار. اردو ممنون

مومنی مقدم خاطرنشان کرد: تا پایان مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی درس خواندم و با توجه به شناختی که از امکانات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور دارم، این دانشگاه شایسته میزبانی اردوی آماده سازی تیم های ملی در رشته های مختلفی که می شناسم را دارد.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سال هاست که در توسعه ورزش قهرمانی، حرفه ای و همگانی تاثیر بسزایی داشته و جای خالی تیم والیبال دانشگاه در لیگ برتر کشور احساس می شود.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت تربیت بازیکنان فرهیخته و حمایت از تیم ملی را با تشکیل تیم والیبال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید