دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در جذب دانشجو موفق عمل کرده است

به گزارش ایسکانیوز، داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد کرج اظهار داشت: باید پذیرفت که دانشگاه آزاد اسلامی نهادی است که باید با تلاش و کوشش خود کسب درآمد کند. با برنامه ریزی منظم به حیات خود ادامه دهد.

داریوش جاوید با اشاره به ظرفیت بسیار خوب واحد کرج گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج باید هر ساله پا پیش بگذارد و از ظرفیت بالقوه خود استفاده کند و دارایی های راکد خود را فعال کند تا بتواند درآمدزایی داشته باشد. باروری مورد نیاز خود را بدست آورید

وی از حمایت سازمان مرکزی از طرح های توجیه شده بر اساس قوانین و بخشنامه ها خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت های بالقوه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و با توجه به اینکه این استان در مسیر 14 استان دیگر قرار دارد، می توان آینده روشنی را برای واحد کرج دید. استان ها و مجاورت آن با استان تهران، مزیت خوبی برای شکوفایی آن است.

جاوید بیان کرد: بر اساس آمار ارائه شده و با وجود 6 مرکز متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی از مجموع 66 مرکز آموزش عالی فعال در استان و بهره مندی از 45 درصد ظرفیت دانشجویی، می توان گفت استان البرز و آزاد اسلامی دانشگاه واحد کرج پیشرو در جذب و پذیرش دانشجو می باشد.

حسین کلانتری از خلیل آباد دبیر هیأت مدیره و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرج نیز گفت: استان البرز ظرفیت بسیار بالایی دارد که آن را قطب علم و فناوری کشور کرده است.

  ثبت نام کارشناسی ارشد کامل دانشگاه آزاد اسلامی از 23 اسفندماه آغاز می شود

وی خاطرنشان کرد: بهره برداری از 3 هزار و 650 واحد صنعتی، 25 شهر و ناحیه صنعتی، 3 شهرک علم و فناوری در استان و حضور 100 هزار دانشجو از دیگر پتانسیل های استان است که در این میان دانشگاه آزاد اسلامی 40 درصد را به خود اختصاص داده است. سهم در آموزش عالی استان.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در جذب دانشجو موفق عمل کرده است

دبیر هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دانشگاهی پژوهش محور است و اخیراً ارتباط بسیار خوبی با مجموعه های فعال استان برقرار کرده و درآمدی غیر از شهریه را هدف قرار داده است. این دانشگاه طرح های جدیدی را به فرمانداری و شورای شهر ارائه کرده است که در مراحل نهایی تصویب قرار دارد. که در صورت تایید طرح های ارائه شده، کلیه درآمدهای غیر شهریه مصوب در بودجه سالانه را پوشش خواهد داد.

لازم به ذکر است پیش از برگزاری این جلسه مسئولان سازمان مرکزی و استان البرز از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز بازدید کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید