دانشجوی عاشق رسوایی به پا کرد

جوان معتاد پس از تشریح جزئیات سرقت از روی کابل های مخابراتی برای ماموران آگاهی به مشاور و مددکار اجتماعی پلیس و داستان زندگی خود گفت: به خاطر دوستی و خودنمایی در جوانی معتاد شدم. در آن زمان در کلوپ های شبانه یا گشت و گذار در مناطق تفریحی شهر، سیگارهایی که پر از حشیش بود برمی داشتم.

احساس غرور از مصرف حشیش

افتخار می کنم که دود غلیظ مواد مخدر را به بهانه معرفی و خوش گذرانی آزاد کردم، اما نمی دانستم همین دورهمی ها با دوستانی که برای اولین بار به من سیگار می دادند، در مدت کوتاهی زندگی ام را تباه می کند. خلاصه خیلی زود معتاد شدم و برای تهیه مواد مخدر و دستبرد به جیب عزیزانم دست به دزدی های خرد زدم تا اینکه تصمیم گرفتم یک دوچرخه گران قیمت را از یکی از دوستانم بدزدم و با زیرکی دوچرخه را دزدیدم و به مبلغ ناچیزی فروختم. تصور می کردم کسی به من مشکوک است، یک روز پلیس به سراغم آمد و دستبندهای فولادی را دور بازوهایم پیچید.

با اینکه دانشگاه رفتم و برق خواندم اما سرنوشتم تغییر کرد و با شکایت از دوستم به زندان رفتم تا اینکه تازه متوجه شدم دوچرخه او ده ها میلیون تومان قیمت دارد و مقدار کمی مواد مخدر جایگزین آن کردم. بود.

دوستم از بخشیدن من امتناع کرد تا اینکه بالاخره خانواده و دوستان اطرافم تصمیم گرفتند من را از این وضعیت اسفبار نجات دهند. گرفتار شدند و با کمک مالی دیگر اعضای خانواده رضایت شاکی را گرفتم و پس از چند ماه حبس آزاد شدم تا اینکه دیگر عضوی از خانواده نبودم و همه می دانستند که دزدی های کوچکی انجام داده و مرتکب شده ام.

  سنوات ارفاقی رتبه معلمان چگونه محاسبه می شود؟

زندگی تریاک خود را با دوستان متخلف شروع کنید

در این شرایط به خودم آمدم و تصمیم گرفتم دیگر مواد مخدر مصرف نکنم و ادامه تحصیل بدهم، اما طولی نکشید که به سراغ دوستان سابقم رفتم و با اولین معرفی سیگار دوباره شروع به مصرف مواد کردم.

این روزها عاشق دختری شدم که در یکی از رشته های تخصصی دیگر دانشگاه درس می خواند. از زیبایی او ناامید شدم و برای دعوتش رفتم، اما سابقه سرقت و اعتیاد را به خانواده اش نگفتم.

پس از مدتی زندگی مشترک من و ثریا را آغاز کردیم، در حالی که به دلیل اعتیاد به مواد مخدر نتوانستم در دوره هایم خوب پیش بروم و از طرفی مشروط به حمایت ها و خواسته های همسرم بودم. من هیچ دعوای جدی بین او و او نداشتم، این تا زمانی بود که حتی از پس هزینه اعتیاد بر نمی آمدم، از خماری نجات پیدا کردم.

با صدور دستور سرگرد جعفر عامری رئیس کلانتری سپاد، این سارق سابقه دار پس از بازجویی های تخصصی به مراجع قضایی معرفی شد تا با اخذ مجوزهای قضایی تحقیقات تکمیلی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید