دانشجویان صاحبان اصلی دولت هستند

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن عید دانشجویی در خوابگاه دخترانه خوابگاه بنت الهادی دانشگاه آزاد کرمانشاه حضور یافتند. روز

در ابتدای این دیدار نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ضمن تبریک این روز و ابراز خوشحالی از فرصت حضور در جمع دانشجویان گفت: گروه دانش آموزی دانشمند و پیشرو هستند و باید بدانید که در آینده، کشور و اراده دولت آن توسط شما اداره می شود، پس اجازه ندهید دشمن با تبلیغات بد خود استقلال و تمامیت ارضی کشور را تهدید کند.

دانشجویان صاحبان اصلی دولت هستند

وی در ادامه تصریح کرد: از دانشجویان تقاضا دارم برای رسیدن به فردایی بهتر راه حل علمی و عملی ارائه دهند و سعی کنند در عرصه خدمت به خود و دیگران موفق باشند چرا که انسان توانا و عاقل کسی است که به هر دو خود خدمت کند. و همچنین به دیگران، برای خدمت کردن

آیت الله مصطفی علما افزود: انقلاب اسلامی مبتنی بر حمایت از اسلام و تایید مردم جهان است، لذا استکبار با وجود انقلاب اسلامی مشکل دارد.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: دانش آموزان باید از وضعیت گذشته و حال این کشور آگاه باشند، قابل توجه است که حتی مسئولان سابق ما بدون اجازه آمریکا اراده ای نداشتند.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به اهمیت جایگاه تبیین تاکید کرد: طلاب باید بیش از دیگران بصیرت و معرفت داشته باشند و آن را نشان دهند زیرا بیش از سایر اقشار مورد هجمه و تهاجم فرهنگ و تبلیغات قرار می گیرند.

  کاهش تولید نفت در نتیجه یک تصمیم جمعی

آیت الله علما خاطرنشان کرد: حواریون عزیز باید بتوانند از عقل خود که همان پیامبر باطن است استفاده کنند چرا که اگر به عقل توجه نشود، پیامبر ظاهری فایده ای ندارد. به همین دلیل است که ما باید در مشکلات بیندیشیم و یک درک اجتماعی پیدا کنیم، نه این که همه چیزهایی که او گفته‌های دیگران را قبول داشته باشد.

وی افزود: باید به دغدغه مسکن، شغل و ازدواج جوانان و دانشجویان رسیدگی شود و این مسائل خواسته و مطالبه مکرر همه ماست و مسئولان باید این مسائل را تامین کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه همچنین درباره اتفاقات اخیر در کشور گفت: هرکسی نظری دارد و عده ای به مسائلی ایراد دارند که اگر ایراداتشان معتبر و در چارچوب قانون باشد باید رسیدگی و با آن برخورد شود. مثل گذشته اما در مورد برخی از جوانانی که تحت تأثیر رسانه های بیگانه به خیابان می روند، آنها هم فرزندان ما هستند، بنابراین این افراد برای ما عزیز و محترم هستند و باید به حرف و درد آنها گوش دهیم.

گفتنی است در پایان این دیدار صمیمی که با حضور فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و به همت بسیج دانشجویی واحد دانشگاه آزاد اسلامی در کرمانشاه؛ دانش آموزان مشکلات، دغدغه ها و سوالات خود را مطرح کردند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید