داشتن مجوز دلیل بر انجام کارهای منفی در کنسرت ها نیست

آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی با استقبال از ماه رجب و با تاکید بر اینکه باید از زندگی و زندگی بهره برد، گفت: زندگی از دست دادن ظلم به نفس است و باید از عمر خود نهایت استفاده را کرد.

سخنگوی استانداری البرز با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و لزوم بررسی علل انقلاب توسط نسل جوان گفت: همه باید در جهاد تبیین شرکت کنیم و جای انقلاب را عوض نکنیم. جلاد و شهید

امام جمعه کرج گفت: ایران بر خلاف بسیاری از کشورها در آن زمان مشکل اقتصادی نداشت، بدون تولید و مصرف. در کشور فراوان و رو به رشد بود.

امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه کمبود و مشکلات اقتصادی عامل انقلاب نبود، ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم در انتخابات شرکت کردند و در شرایط سخت از جمله بمباران شرکت کردند.

امام جمعه کرج با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با جمعی از فعالان اقتصادی و گلایه رهبری از کم کاری یک دهه ای مسئولان اقتصادی، گفت: همه باید از این فرمایشات درس بگیریم و بگیریم. جبران اقدام فوری برای سایر اقدامات.

حسینی حمدانی با بیان اینکه مجلس و قوه قضائیه نیاز به اقدامات جدی تری برای برخورد با اراذل و اوباش دارند، ادامه داد: قانون در این زمینه نقاط ضعفی دارد که در جامعه اسلامی زیبا نیست و ایجاد رعب و وحشت و سلب آسایش محکوم شده است.

سخنگوی ولی فقیه استان البرز با بیان اینکه هیچکس نمی تواند دیگران را مرعوب کند، خاطرنشان کرد: قانون مبارزه با اراذل و اوباش باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد و امنیت و آسایش مردم قربانی زیاده خواهی برخی فرصت طلبان نشود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

حسینی همدانی با اشاره به اینکه سالن های دیگری نیز در سطح شهر برای راه اندازی گلخانه وجود دارد، ادامه داد: از این ظرفیت می توان به جای خواب به نیازمندان خدمت رسانی کرد.

وی با بیان اینکه موارد پیرامون کنسرت به من نسبت داده می شود که برای من جفا است، خاطرنشان کرد: در مورد اجرا و تعطیلی کنسرت ها حرفی ندارم و قانون از سوی نهادهای مسئول این موضوع را حل می کند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه مخالف ایجاد ابتذال و منکر در این مراسم است، ادامه داد: قطعا دولت و دستگاه های دولتی وارد می شوند و با مکان هایی که خلاف قانون و مقررات است برخورد می کنند و داشتن مجوز دلیل بر برگزاری است. در مراسم و کنسرت ها انکار نمی شود.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه دستگاه های اجرایی و متولیان این حوزه باید در این حوزه ورود کنند، گفت: هر مسلمانی موظف است سکوت نکند و جلوی حرام را بگیرد و تذکر بدهد. “

دیدگاهتان را بنویسید