داستان قتل یک مرد جوان روی پله ها

531472 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، مرد جوان نیمه های شب با دیدن مرد غریبه ای در خانه اش او را کشت و متواری شد اما همسرش راز این جنایت را برای پلیس فاش کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش ایران، چندی پیش ماموران پلیس کرج در جریان قتل یک مرد جوان در خانه ای کشته شدند. با حضور تیم جنایی در محل، در بررسی های اولیه مشخص شد بنم 32 ساله که از ناحیه کمر به شدت مجروح شده بود، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

در ادامه تحقیقات، به دستور محمد عنبری بازپرس شعبه یک دادسرای امور جنایی کرج، زن جوانی که در منزل بود مورد بازجویی قرار گرفت.

او که اولین نفری بود که با دیدن پلیس گفت نامزدش کشته شد، مجبور شد زبان به گفتن حقیقت باز کند و گفت: همسرم این مرد را کشته است. چند وقت پیش وقتی پسرم را برای گردش و گردش به پارک می بردم با بهنام آشنا شدم. دخترش را هم به پارک می برد. بعد از مدتی ارتباط ما بیشتر شد و او به من ابراز علاقه کرد. او گفت که با همسرش مشکل دارد و می خواهد او را طلاق دهد.

وی ادامه داد: از آنجایی که شوهر شاغلم صبح تا شب سر کار بود و به من توجهی نمی کرد، کم کم متوجه شدم که بنام می تواند همراه خوبی برای من باشد. و برای ازدواج با او تا اینکه یک روز عصر از من خواست که به خانه ما بیایم تا در مورد آینده و شرایط زندگی فرزندانمان صحبت کنیم، من هم قبول کردم.

  احتمال جنگ هسته ای چقدر جدی است؟

زن جوان ادامه داد: شوهرم همیشه خسته بود و شب ها زود می خوابیدی که پسرم را خواباندم و در را باز گذاشتم تا بنم وارد خانه شود. نیم ساعت پیش بود و داشتیم روی پله‌ها صحبت می‌کردیم که پسرم از خواب بیدار شد و شروع به گریه کرد که همسرم از خواب بیدار شد و وقتی مرا در خانه ندید، از پله‌ها بالا آمد تا مرا پیدا کند. وقتی دید من با بنم صحبت می کنم، آنقدر عصبانی شد که با هم دعوا کردند. او در همین شرایط با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بود بهنام را زد و از خانه متواری شد.

این زن در بازجویی مدعی شد: بنام گفته بود برای اجاره اتاق و زندگی مشترک 4 میلیون تن به او پول بدهم اما حالا متوجه شدم همه حرف هایش دروغ بوده و فقط قصد توهین به من را داشته است.

بازپرس عنبری درباره این پرونده گفت: در پی این اظهارات زن جوان دستگیر شد اما با توجه به اینکه قاتل هنوز دستگیر نشده تحقیقات برای دستگیری وی و روشن شدن ابهامات پرونده ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید