خودروهای ایرانی وارد ونزوئلا شدند

566131 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، رامون ولاسکز وزیر حمل و نقل ونزوئلا با انتشار عکس و فیلمی در صفحه کاربری خود در توییتر از ورود 1000 دستگاه خودرو سایپا به این کشور خبر داد.

ایران 200 هزار بشکه نفت به ونزوئلا صادر کرده است

به گفته ولاسکوئز، در ماه فوریه (بهمن تا اسفند) دو هزار خودروی ایرانی تولید شرکت ایران خودرو (IKCO) وارد بازار ونزوئلا می شود.

وزیر حمل و نقل ونزوئلا در برنامه این کشور پس از ورود محموله های توافق شده با ایران نوشت: در مرحله دوم خودروها با استفاده از قطعات تولید شده در جمهوری بولیواری ونزوئلا در شرکت Venirauto (شرکت) مونتاژ می شوند.

بر اساس این گزارش در مجموع سه هزار خودروی ایرانی وارد ونزوئلا می شود. 1000 خودرو اول 20 آبان از بندرعباس بارگیری شد.

دو نوع خودروی ایرانی وارداتی به ونزوئلا کوئیک و ساینا هستند که مصرف سوخت هفت لیتری در هر 100 کیلومتر نشان از اقتصادی بودن و کارآمد بودن این خودروها دارد. قیمت ها از 12000 تا 16000 دلار متغیر است که خریداران می توانند با ورود به پایگاه داده از طریق سیستم QR مدل، رنگ و روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نمایشگاه علم، فناوری و صنعت ایران و ونزوئلا در روزهای 14 تا 18 سپتامبر (23 تا 27 شهریور) با هدف تقویت و توسعه همکاری‌ها و تبادل اطلاعات بین دو کشور و در شهر کاراکاس پایتخت ونزوئلا برگزار شد. نیکلاس مادورو رئیس جمهور این کشور حضور دارد. وی در این نمایشگاه با بیان اینکه چهار مدل خودروی ایرانی از طریق شرکت ونیروتو مونتاژ می شود، خاطرنشان کرد: امروز ایران کشور نمونه، کشور پیشرفت، تولید، دانش و دانش است. تولید محصولات

  رقص ترامپ برای طرفدارانش را تماشا کنید!

دیدگاهتان را بنویسید