خودداری از صدور کارت یارانه نان از وزارت کشور

562242 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، وزارت کشور در بیانیه ای اعلام کرد: رسانه های معاند با انتشار عکس هایی از کارت های یارانه جعلی نان از روز گذشته، به دنبال تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی در مورد عرضه نان در کشور هستند.

بیشتر بخوانید:

این بیانیه می افزاید: اکنون که دولت مردمی و عدالت محور آیت الله رئیسی در بحبوحه جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن، با پرداخت یارانه مستقیم به مردم، برای مقابله با ارز رانت خواری و فسادآور اقدام کرده است، رسانه ها علاوه بر انتقادات سازنده که باعث رشد دولت می شود، باید به دستاوردها و خدمات ارزنده دولت مردمی نیز توجه داشته باشند و در مقابل فضای خصمانه رسانه ای فعالانه و سریعتر عمل کنند و دولت را در غلبه بر مشکلات کشور یاری کنند. مشکلات اقتصادی

این پیام یادآور می شود: بر همگان روشن است که دولت سیزدهم در چه شرایطی اقتصاد کشور را در دست گرفته و با رویکرد جهادی و انقلابی شبانه روز به دنبال کاهش مشکلات و آلام مردم است. فراموش نکنیم که قبل از آن دولت روزانه 700 نفر بر اثر بیماری عروق کرونر قلب جان خود را از دست می دادند و امروز با اقدامات ارزنده دولت برای تسریع در روند واکسیناسیون عروق کرونر به هفت نفر رسیده است.

در این بیانیه آمده است: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی بر اساس توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم ریاست‌جمهوری است که تاکید کردند دولت باید مسائل، مشکلات و راه‌کارها را با مردم در میان بگذارد و تلاش کند تا موضوع را مهم و راهبردی کند. ارتباط شفاف با مردم و مشارکت دادن ملت در تصمیم گیری های آن.

  سخنرانی انگیزشی توسط ادل فردوسی پور برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف

در این بیانیه آمده است: از این رو انتظار می رود رسانه ها و فعالان فضای مجازی در تبیین فرضیه جهاد بیش از پیش و در مواجهه با ماشین تخریب و خباثت اقتصادی دولت در حالی که دولت در حال عملیات اقتصادی است، نقش خود را ایفا کنند. و رسانه های معاند باید روشن فکر باشند و اجازه ندهند که دشمنان ملت بزرگ ایران در جنگ روایات ذهن ملت بزرگ را منحرف کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید