خلیج بیدبلند یک دستاورد ملی در سراسر جهان است

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در سال تولید، حمایت و اخلال، باجه بانک تجارت در پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس به منظور تقویت همکاری های دو طرف افتتاح شد. کشورها.

مدیرعامل بانک تجارت در بازدید از پالایشگاه بیدبلند در خلیج فارس، تکمیل و بهره برداری از این ابرپروژه ملی را گامی تاریخی و ارزشمند در شرایط سخت تحریم های فنی و اقتصادی دانست. ملی موفق شد، اما به عنوان فینالیست بهترین پروژه های جهان در سال 2020، توانست توجه بین المللی را به پتانسیل بالای متخصصان ایرانی، حتی در بحبوحه فشارهای خارجی، جلب کند.

دکتر اخلاقی گفت: خلیج بیدبلند یک جهاد حکیمانه و نمونه موفق در صنعت است و ارتباطات موثر رهبری این شرکت می تواند سرمایه و پشتوانه معنوی برای هدایت و توسعه این دستاورد ملی ایجاد کند.

مدیرعامل بانک تجارت با تشریح جایگاه این بانک با همکاری وزارت نفت و شرکت های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، تاکید کرد: بانک تجارت با بیش از چهار دهه سابقه در همکاری نزدیک با صنعت نفت و بزرگترین پتروشیمی کشور پاسخگوی تمامی نیازها و دغدغه ها می باشد و فعالان این صنعت با آگاهی و حضور فعال در کنار پروژه های این صنعت با ارائه راهکارهای مالی مختلف از جمله پشتیبانی مطمئن و مشاوره صحیح به آنها کمک می کند.

دکتر اخلاقی با اشاره به همکاری بانک تجارت با پالایشگاه بیدبلند در خلیج فارس، ابراز امیدواری کرد که این بازدید نقطه عطفی در گسترش بیشتر روابط دو گروه باشد.

بانک تجارت، بانک پیشرو در صنعت نفت و پتروشیمی کشور

  ما تا به حال نداشتیم که کسی سر همسرش را بریده و او را در ملاء عام پیاده کند

محمود امینی نژاد مدیرعامل شرکت بیدبلند خلیج فارس با بیان اینکه بانک تجارت به عنوان بانک سرمایه گذار پیشرو در صنعت نفت و پتروشیمی کشور فعالیت ها و خدمات بزرگی را به این صنعت ارائه کرده است، تاکید کرد: بانک تجارت به عنوان یکی از مهم ترین بانک ها همواره تعیین کننده و موثر بوده است. از بانک های سرمایه گذار در پروژه عظیم خلیج بیدبلند، همواره با جدیت و حمایت به عنوان پشتوانه ای مطمئن نقش مهمی در این دستاورد ملی داشته است.

امینی نژاد افزود: مجموعه حاکمیتی بانک تجارت در طرح های توسعه خلیج فارس بیدبلند از جمله پروژه راهبردی جمع آوری مشعل ها در منطقه شرق کارون با عزمی جدی و جهادی برای ایجاد دستاورد ملی زیست محیطی و ایجاد ارزش افزوده ملی در حوزه اقتصادی مورد انتظار است. به مجموعه بیدبلند در خلیج فارس نزدیک باشید؛ افتخارات بیشتری برای صنعت و اقتصاد کشور کسب کنید.

در پایان این بازدید غرفه بانک تجارت واقع در شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با حضور مدیران عامل بانک تجارت و شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید