خط دفاعی پرسپولیس باید تغییر کند

560240 خبر ناگهانی

جلال رائراگپور با اشاره به رقابت استقلال و پرسپولیس برای لیگ برتر گفت: مشکل فوتبال باشگاهی ما به این دو تیم پرطرفدار ختم نمی شود، بلکه مشکلات همچنان وجود دارد و قوی تر از همیشه است. “

ادامه مطلب

پیشکسوت فوتبال ایران درباره اختلاف 6 امتیازی پرسپولیس و استقلال در بالای جدول افزود: خیلی وقت پیش گفته بودم و هنوز هم معتقدم این تیم باید از سه مدافع میانی استفاده کند و دو بازیکن در کنار آنها باشد. بازیکنان این تیم باید مدت زیادی با هم شرایط دفاعی را تمرین کنند تا به هماهنگی کامل برسند. قهرمان ماندن همیشه سخت است.

وی ادامه داد: پرسپولیس پنج فصل متوالی قهرمان شد. اینکه بگوییم یک تیم باید همیشه قهرمان باشد، تصور اشتباهی است. مهمتر از آن، در نظر گرفتن اینکه چه چیزی باعث می شود تیم اشتباهات ساختاری کند، مهم است.

وی با بیان اینکه یحیی گل محمدی همچنان با برانکو ایوانکوویچ مقایسه می شود، تاکید کرد: این دو را به هیچ عنوان نمی توان مقایسه کرد. به نظر من روندی که یک تیم با یک مربی طی می کند نیاز به تحلیل دارد و زمانی که فرد دیگری جای مربی قبلی را می گیرد باید به وضعیت او جور دیگری نگاه کرد. دلیلی وجود ندارد که عملکرد آقای گل محمدی را با برانکو که به پنج سال قبل بازمی‌گردد، مقایسه کنیم.

چراغ پور با اشاره به قهرمان احتمالی فصل جاری لیگ برتر خاطرنشان کرد: تنها چیزی که در فوتبال نمی توان به آن اشاره کرد همین نتایج است. نمی دانم تیم های مبارز در هفته های اخیر چگونه برای قهرمانی و کسب امتیاز آماده می شوند.

  مجازات جعل اسکناس و اسناد بانکی چیست؟

این کارشناس فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: شخصاً مهمتر از قهرمانی در یک تیم، ساختن ساختار بازیکن و سپس ایجاد استراتژی بر اساس فیزیک و هوش بازیکنان است. این مشکلات باید حل شود وگرنه در یک دور باطل و بدون نتیجه مناسب باشگاه ها به کار خود ادامه می دهند که نتیجه ای به دنبال نخواهد داشت.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید