خط حمله استقلال نقطه قوت اوست

539920 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محسن بنگر در گفت وگویی درباره دربی پایتخت که قرار است روز سه شنبه برگزار شود، اظهار کرد: این دیدار همیشه لحظات حساس خود را دارد اما نکته منفی این است که بدون حضور برگزار می شود. از طرفداران اگر هواداران در ورزشگاه بودند قطعا جذابیت و هیجان دربی چند برابر می شد اما کمبود تماشاگر از هیجان دربی می کاهد. مشکل دیگر غیبت دو ماهه هر دو تیم در مسابقات رسمی است که می تواند از نظر فنی باعث افت این بازی شود. البته پرسپولیس چند روز پیش یک بازی دوستانه با سپاهان انجام داد که فکر می کنم قطعا به کادر فنی و بازیکنان برای دربی کمک خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که شانس کدام تیم برای پیروزی در دربی بیشتر است، تاکید کرد: به نظرم شانس پیروزی پرسپولیس بیشتر است زیرا یحیی گل محمدی و همچنین اکثر بازیکنان پرسپولیس حضور کافی در این دیدار دارند. “بازیکنان دربی” هستند. امیدوارم پرسپولیس در این دیدار عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در نهایت سه امتیاز را کسب کند تا جایگاه خود را بهبود بخشد تا همچنان به صدرنشینی ادامه دهد و به قهرمانی برسد.

بنگر درباره تیم استقلال نیز به تسنیم گفت: استقلال تیم خوبی است و بازیکنان تاثیرگذاری دارد. به نظر من قدرت آنها در حمله است که بازیکنانی مثل مهدی کایدی، ارسلان مطهری و محمد محبی را در اختیار دارند. پرسپولیس باید مراقب مهاجمان استقلال باشد، هرچند شاگردان گل محمدی از نظر دفاعی و دروازه در فرم خوبی هستند و کمترین گل را دریافت کرده اند.

  سه بازیکن استقلال از جام جهانی خداحافظی کردند

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس در نهایت اعلام کرد: تیمی که بیشترین تمرکز را داشته باشد و کمترین اشتباه را مرتکب شود، برنده دربی است. امیدوارم پرسپولیس در نهایت برنده این دیدار باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید