خرید در بورس خودرو! + جزئیات

به گزارش مستقل آنلاین؛ این خودرو مجددا در بورس عرضه شد و علاقه مندان می توانند تا ساعت 17 امروز برای سفارش خود اقدام کنند.

بر اساس مشخصات محصول قابل تحویل، هر کد ملی حق دارد یکی از کدهای ارائه شده را در تاریخ تحویل و فقط برای یک خودرو سفارش دهد. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به نام خریدار خواهد بود.

موانع بر سر راه ورود خودروها به بورس کالا رفع شده و در همین راستا 5 مردادماه 350 دستگاه فیدلیتی و 250 دستگاه دیگنیتی متعلق به گروه بهمن موتور راهی تالار صنعتی خواهند شد. بر اساس این انتشار، 85 دستگاه از این خودروها فیدلیتی 7 نفره تیپ 2 مشکی و 90 دستگاه فیدلیتی 7 نفره سفید هستند که با قیمت 772 میلیون تومان به فروش می رسند. 85 فیدلیتی پنج نفره تیپ یک مشکی و 90 فیدلیتی پنج نفره تیپ یک سفید با قیمت 758 میلیون و 500 هزار تومان و همچنین 125 دستگاه دیگنیتی پرایم مشکی و 125 دیگنیتی پرایم سفید هر کدام به قیمت 821 میلیون و 500 هزار تومان. .

بر اساس مشخصات محصول قابل تحویل، هر کد ملی حق دارد یکی از کدهای ارائه شده را در تاریخ تحویل و فقط برای یک خودرو سفارش دهد. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به نام خریدار خواهد بود.

خریداران چه هزینه هایی باید بپردازند؟

علاوه بر قیمت خودرو، خریداران ملزم به پرداخت 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی فروش هستند. همچنین برای فیدلیتی هزینه های 17 میلیون و 391 هزار و 902 ریال شامل مالیات و عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پستی، تولید و شماره گذاری پلاک و بیمه شخص ثالث را پرداخت کنید.

  "وب" می تواند لحظه آغاز جهان را به ما نشان دهد؟

برای دیگنیتی هزینه 35 میلیون و 350 هزار تومان شامل هوشمندسازی نقشه خودرو، خدمات پستی، تولید پلاک و شماره گذاری و بیمه شخص ثالث توسط خریداران به نمایندگی از شرکت بهمن موتور می باشد.

زمان ثبت سفارش و نحوه خرید خودرو از بورس کالا

این خودرو که در تاریخ 26 مرداد عرضه می شود تا ساعت 17 امروز (سه شنبه 25 مرداد) قابل سفارش است. متقاضیان خرید خودرو در صرافی ابتدا باید کد معامله بورس را دریافت کنند. راه دریافت کد بورس کالا به این صورت است که متقاضیان به صورت آنلاین یا حضوری به هر یک از کارگزاران مجاز مراجعه کرده و کد بورس کالا را دریافت می کنند. البته باید از قبل در سامانه سجام ثبت و احراز هویت شده باشند.

متقاضیان پس از دریافت کد بورسی نیاز به افتتاح حساب پروکسی دارند. حساب پروکسی حسابی است که به بورس اجازه می دهد پس از خرید شرکت و کالا در مرحله رقابت، از این حساب برداشت کند و به این ترتیب فرآیند تسویه انجام شود.

نکته قابل توجه این است که برای خرید خودرو باید بخشی از قیمت پایه خودرو (طبق اطلاعیه تعویض) در حساب خریدار موجود باشد. بدین ترتیب در هنگام ثبت سفارش، این مبلغ تا پایان مراحل حراج در حساب پروکسی مسدود می شود.

پس از نهایی شدن ثبت سفارش خریداران در روز انجام مراحل تحویل و حراج، خریداران بر اساس قیمت پایه در فرآیند حراج شرکت و در صورتی که تقاضا بیشتر از عرضه باشد، در مسابقه شرکت خواهند کرد. همچنین مالیات بر ارزش افزوده ای که پرداخت خواهد شد بر اساس قیمت نهایی است که خریدار در سامانه ثبت و خرید نهایی کرده است. بنابراین، خریداران باید تمام هزینه های تبلیغاتی خرید خودرو را در نظر بگیرند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید