خرد کردن اراذل و اوباش برای پلیس در شیراز

سردار روحبخش حبیبی گفت: در پی گزارش مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر آزار و اذیت یک اراذل و اوباش برای ثبت نام در یکی از محله های شیراز، بلافاصله ماموران گشت عباسیه به محل حادثه اعزام شدند.

حبیبی گفت: پس از حضور ماموران در محل، اراذل و اوباش با مشاهده ماموران با سلاح سرد (چاقو) به آنها حمله کردند. در همین حال کارکنان این نظمیه پس از تذکرات لازم و رعایت قانون استفاده از سلاح به آنها حمله کردند و گفت: متجاوزان از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهم برای مداوا به بیمارستان اعزام شد و حال عمومی وی مساعد است، گفت: در این زمینه از قبل آماده شده و در حال بررسی است.

حبیبی با اشاره به اینکه بایگانی متهم مواردی مانند سرقت و شرارت را نشان می دهد، افزود: پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است و اگر مردم بخواهند با اقدامات خود احساس ناامنی در جامعه ایجاد کنند، این کار را انجام می دهند. به شدت با آنها برخورد شود. «ماموران انتظامی قاطعانه خواهند ایستاد

بر اساس این گزارش، فرمانده انتظامی استان فارس با دعوت از ماموران انتظامی عباسیه حاضر در این ماموریت از شجاعت و درایت آنان در برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش تقدیر کرد.

  ایالات متحده به نظارت بر تحرکات داعش کمکی نمی کند

دیدگاهتان را بنویسید