خبر مهم از بیمه تکمیلی مستمری بگیران

به گزارش مستقل آنلاین؛ وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رسالت وزارت کار رفع فقر نسبی و مطلق و ایجاد رونق اقتصادی است، تصریح کرد: 2 هزار میلیارد تومان بدهی داروخانه ها پرداخت شد.

سید سلطان مرتضوی در حاشیه جلسه شورای دولت و در گفتگو با خبرنگاران از آماده سازی این وزارتخانه برای عرضه به بازار دارو خبر داد و گفت: مواد اولیه به وفور تامین و توزیع شده و ظرفیت های جدیدی را تامین کرده ایم. تولید داروهای آنتی بیوتیکی

وی درباره تولید سرم نیز توضیح داد: تا پایان سال ظرفیت تولید سرم را به 6 میلیون سرم در ماه افزایش می دهیم.

وی با تاکید بر اینکه با دستور رئیس جمهور مشکلات دارویی کاهش یافته است، تصریح کرد: 2 هزار میلیارد تومان به داروخانه ها بدهی داشتیم که تامین و پرداخت شد. اگر مقدار جزئی باقی مانده باشد پرداخت می کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین بیان کرد: 5 هزار میلیارد تومان بدهی به بیمارستان ها پرداخت می شود.

بهبود معیشت در دستور کار دولت است

مرتضوی درباره برنامه دولت برای ارتقای معیشت مردم نیز اظهار کرد: برنامه های مختلفی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داریم؛ در حال حاضر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه های مختلفی داریم. چشم انداز کلی دولت بهبود معیشت همه دستگاه های اجرایی و خدمات اشتغال در کشور است.

وزیر تعاون کار و رفاه افزود: تصمیمات خوبی در این زمینه برای شاغلان، کارگران و مستمری بگیران گرفته شده است و رسالت ما در وزارت کار رفع فقر نسبی و مطلق و ایجاد رونق اقتصادی است.

  بکن باوئر هم فارغ التحصیل است اما همه او را یک مربی فوتبال می دانند

مرتضوی درباره لغو بیمه قراردادی اضافه مستمری بگیران گفت: این سوال صحت ندارد و بدهی های این بخش پرداخت شده است و مبلغ این بدهی حدود 2 هزار میلیارد تومان به داروخانه هایی بود که پرداخت شد.

وی تاکید کرد: رفع فقر مطلق و کاهش فقر نسبی و رساندن ظرفیت های تولیدی به ظرفیت اسمی رسالت ویژه این وزارتخانه است.

دیدگاهتان را بنویسید