خانه شیشه و سرامیک نوآورانه در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد راه اندازی می شود

565306 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، تفاهم نامه ای بین دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و گروه کارخانجات مقصود با حضور محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با هیئتی از کارخانجات چینی مقصود در مشهد، تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و گروه کارخانجات مقصود برای ایجاد خانه نوآورانه شیشه و سرامیک، تأسیس دانشکده هنر و کارآفرینی و شیشه امضا شد. در قالب طرح رصدی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی و مشهد.
طهرانچی در این بازدید گفت: شناخت شرایط و تغییرات موجب حیات صنعت می شود. امروز اگر علم و فناوری در هم تنیده نشوند، دانشگاه و صنعت دوام نمی آورند.
در این جلسه مقرر شد سامانه اشیاء شیشه و سرامیک در چارچوب طرح پایش و طرح اشتغال پویش در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی اجرا شود.
ادامه راه اندازی خانه نوآوری با همکاری مشترک طرفین، تخصیص ظرفیت برای آزمایشگاه، کارگاه و نیروی کار متخصص و شناسایی و پرورش پروژه های خلاقانه و حمایت از استارت آپ ها در زمینه مواد معدنی و شیشه و تامین فضا و تجهیزات برای شتاب دهنده نوآوری. راه اندازی خانه. واحدها، فناوری و فعال سازی صنایع تبدیلی با استفاده از فرصت های کشورها و جلب مشارکت سایر کارخانه های مرتبط در استان از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

انتهای پیام/

  در ازدواج موقت زوجین از یکدیگر ارث نمی برند

دیدگاهتان را بنویسید