خانه خورشید بسته شد

پایگاه خبری ترک اعتیاد نوشت: اکنون پس از سال ها تلاش، بر این باوریم که زمان آن فرا رسیده است که مشعل تجربه و تلاش را به دستان توانمند داوطلبان خلاق، علاقه مند و متعهد بسپاریم.

خانه خورشید برای همیشه بسته شد. به تازگی صفحه کاهش آسیب اعتیاد این موسسه خبر تعطیلی را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. در سایت این موسسه آمده است:

روزی روزگاری با اندک امید و آرزوی بزرگ، در خیابان های تاریک و بن بست شهرمان، موسسه زنان خورشید روی زمین را کشف کردیم تا به کاهش آسیب اعتیاد زنان و کودکان در خانه های پیر و جوان کمک کند. . در این سال ها دیده ها و شنیده ها و تجربه ها در گفتار نمی گنجد.

در ابتدا مسیری بسیار دشوار و هدفی دست نیافتنی به نظر می رسید، اما آنچه ما را به پیش برد تنها قدرت و اراده ما نبود، در این سال های بسیار سخت یاورانی آمدند که به ما ایمان داشتند و به عنوان فرشتگان بی پروا ما را زیر چتر خود گرفتند. . آنها با ما ماندند تا زندگی را به خانه های سرد، خالی و غمگین زنان و کودکان مبتلا به اعتیاد، اچ آی وی و غیره برگردانیم.

پیروان خانه خورشید مانند خورشید که بی چون و چرا با همگان گرم است، با سخاوت و پشتکار محبت بی دریغ خود را به تک تک مراجعه کنندگان عرضه کردند. حامیان هیچ گاه ما را تنها و ناامید نگذاشته اند و تا امروز با هر تماسی از ما اعلام حضور می کنند و از ما می خواهند که به تلاش خود ادامه دهیم.

  گزارش زنده / صنعت نفت 2

یکی دیگر از حامیان گروه داوطلبانی است که همیشه در این مسیر سخت همراه ما بوده اند. عزیزانی پرانرژی، خلاق، با اراده و مقاوم که در غم ها و شادی ها و به عنوان مشتری، به عنوان عضوی مهربان خانواده همراه ما بوده اند.

با تشویق و حمایت این دو گروه ارزشمند، حامیان و داوطلبان، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در خانه خود در زیر آفتاب هر چه در توان داریم انجام دهیم و امروز مفتخریم که توانایی ها و استعدادهای بسیاری را در بین مشتریان خود کشف و پرورش داده ایم. و بازگشت زنان و مادران توانمند و موثر به جامعه برای زندگی سالم.

اکنون پس از سال‌ها تلاش، زمان آن فرا رسیده است که مشعل تجربه و تلاش آن سال‌ها را در دستان توانمند داوطلبان خلاق، علاقه‌مند و متعهد قرار دهیم تا آنها نیز به نوبه خود با انرژی و انگیزه بیشتری شرایط را بهبود بخشند. قربانیان .گام های اجتماعی بردارید و مرهمی بر درد آنها باشید.

با تشکر از همه شما که سالیان سال پشتیبان و همراه و یاور ما بوده اید و برایتان آرزوی سلامتی، سعادت و بی فایده ای داریم.

دیدگاهتان را بنویسید