خالکوبی روی بدن پسر یک ساله از مادرش + عکس

منتقدان شمکیا موریس را متهم می کنند که مادر بدی است که پسرش را به عنوان یک گانگستر و اراذل بزرگ می کند.

شمکیا، طراح مد از وست پالم بیچ، فلوریدا، اولین بار زمانی که پسرش ترلین تنها شش ماه داشت، خالکوبی موقت روی بدن خود را آغاز کرد. او اغلب نوزاد را نشان می داد و خالکوبی های پیچیده ای روی شکم، بازوها، پشت و پاهایش می گذاشت.

اگرچه این خالکوبی ها واقعی نیستند، اما بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی از شمکیا به دلیل قرار دادن این طرح ها روی فرزند خردسالش انتقاد می کنند و برخی او را مادر بدی خطاب می کنند.

این زن 29 ساله گفت که مردم به او گفته اند که تریلی در آینده تبهکار خواهد شد یا او را در زندان بزرگ خواهد کرد. اما مادرش گفت که اجازه نخواهد داد منتقدان جلوی او را بگیرند. او گفت: “من به افرادی که من را قضاوت می کنند اهمیتی نمی دهم، زیرا این شیوه زندگی ماست.”

او اخیراً در مصاحبه ای گفته است: «واکنش های شدیدی دریافت می کنم، مردم می گویند من پسرم را به عنوان یک گانگستر و اراذل بزرگ می کنم، آنها عادت ندارند بچه ای را با خالکوبی ببینند.

واکنش شدید آنلاین حتی قبل از تولد تریلین، زمانی که او در حال باردار شدن در حال خالکوبی بود، شروع شد. او گفت: در شبکه های اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم.

خالکوبی های جعلی روی تری کوچولو

همه نظرات منفی بود، مردم می گفتند که بچه من با خالکوبی های زیادی به دنیا می آید و وقتی او شروع به زدن خالکوبی های تقلبی روی تری کوچولو کرد، طرفدارانش خوشحال نشدند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی افزود: واکنش ها وحشتناک است. این احساسات من را آزار می دهد زیرا می دانم که مادر بدی نیستم. وقتی برای اولین بار شروع به خالکوبی یک تریلر کردم، خانواده ام از آن متنفر بودند زیرا نمی خواستند من خالکوبی کنم.

خانواده من خیلی ناراحت بودند، اما حالا که می بینند این می تواند یک اتفاق مثبت باشد، آن را دوست دارند. چون وقتی بیرون هستیم، او خیلی مورد توجه قرار می گیرد و بچه ها واقعاً عاشق خالکوبی هستند.

خواهر او دینرا افزود: زمانی که شمکیا این ایده را مطرح کرد، کاملا مخالف آن بودم. من نمی خواستم او این کار را با او انجام دهد، اما از آنجایی که دیدم او و ترلین او را به کجا می برند، مشکلی با آن نداشتم، زیرا معلوم شد چیز مثبتی است.

با وجود تمام نظرات منفی، شمکیا مطمئن است که او مادر خوبی برای ترلین است و قصد ندارد به زودی خالکوبی های موقت را متوقف کند.

او در پایان گفت: “ایده من برای اینکه یک مادر عالی باشم این است که آنها را تشویق کنم، از آنها حمایت کنم و بهترین دوست آنها باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید