حمایت از مجموعه های علمی و انقلابی بسیج دانشجویی ضروری است

به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز از کرج، فرماندهی انتظامی حسین خلیل آباد در اجلاس باشکوه پیشکسوتان آزادی با سلام و صلوات به روح بلند امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهدای امنیت ضمن تبریک به بسیجیان هفته، گفت: دانشجوی بسیجی در دانشگاه از افتخار بالایی برخوردار است و امروز یکی است. یکی از تشکل های عظیم دانشجویی است که در حوزه های مختلف فعالیت می کند و باید مورد حمایت دانشگاه، سپاه و مجموعه های انقلابی قرار گیرد و در حوزه علمی و اجرایی از آنها استفاده شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با اشاره به ویژگی های بسیج دانشجویی از منظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: حضور میدانی، رهبری در عرصه های مختلف، عدالت خواهی، تفکر، تحلیل و تبیین. مسائل مختلف، جهاد علمی، اخلاق و معنویت. ، تشکیل اتاق فکر، هوشیاری در عرصه های مختلف انقلاب و توجه همزمان به ظاهر و باطن از جمله مواردی است که بسیجیان باید بیشتر به آن توجه کنند.

وی طرح تبیین جهاد را ضروری می داند و تاکید می کند: اگر حضرت زینب(س) و حضرت سجاد(علیه السلام) نبودند، رشادت ها را در سرزمین کربلا خفه می کردند و امروز آنچه از کربلا می دانیم همین است. جمال حضرت زینب علیهاالسلام است که هر روز به شهرت و مقامی بیشتر می رسد و شهادت طلبی مایه افتخار است، بنابراین بحث جهاد تبیینی در دانشگاه باید جدیتر گرفته شود و وظیفه همگان است که موضوع را تبیین کنند. در دانشگاه خصوصاً در بحث عفاف و حجاب پویاتر و جدی تر عمل کنید و در این زمینه دانشجویان محجبه باید پیشرفت بیشتری داشته باشند و این تنها وظیفه مسئولین و رئیس جمهور نیست که توضیح دهند. اما این وظیفه همه است که اهتمام لازم را به عمل آورند.

  این سایت ها و برنامه ها هنوز فیلتر هستند! + نام ها

حجت الاسلام امیر ابراهیم زاده نیز در این گردهمایی اظهار داشت: قرآن کتاب زندگی است و از جهاد، ایثار، شهادت، مقام شهید، صلوات خداوند بر شهدا و… می گوید. و وظیفه ماست که حافظ قرآن و حافظ مفاهیم قرآن باشیم و حافظ ایثار و شهادت باشیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز افزود: در عصر امروز افرادی مانند شهیدان عجمیان، بیگلوها، سلیمانی ها، حاجی ها و باکری ها به ما نشان داده اند که رهایی از دلبستگی ها چقدر سخت اما ممکن است. و علایق ممکن بود زندگی راحت داشته باشند، اما برای آسایش و امنیت ما جنگیدند و زندگی خود را در راستای اخلاص و فداکاری قرار دادند تا خوب و عاقلانه زندگی کنیم.

حمایت از مجموعه های علمی و انقلابی بسیج دانشجویی ضروری است

ابراهیم زاده تصریح می کند: در تمدن نوین اسلامی، دنیا به اندازه آخرت اهمیت دارد و این دو مقوله بدون یکدیگر معنا و مفهومی ندارند، بنابراین باید با هر عنوانی که از طرف مردم می شود، با افراد، ملت ها و دولت ها مرزبندی کرد. خدایا حق را جدا می کند و در مسیر دروغ می آورد سلام 8 سال پاسداری مقدس انقلاب اسلامی در سنگرهای زیادی ایستادند تا دیگران سقوط نکنند جان خود را دادند تا دیگران زندگی کنند و ایثار کردند خون آنان تا خون با بصیرت و انقلاب در رگهای ملت جاری شود پس باید بدانیم که اگر مقاومت کنیم مدیون خون پاک شهدای مدافع آرمان ها و فرامین مقام معظم رهبری هستیم. ، قرآن و عترت.

وی خاطرنشان کرد: در دهه هشتاد سازمان های جاسوسی دنیا اعلام کردند که اگر دو چیز از امت اسلامی بگیریم پیروز هستیم و به گفته آنها اولین چیزی که باید بگیریم ایمان به اهل بیت است، فداکاری شجاعت، شهادت، مقاومت و ایستادگی، پس قرآن سوزی. هتک حرمت به لباس روحانیت و شهادت بسیجیان را در دستور کار خود قرار دادند و موضوع دوم امید و امید به آینده است که با بصیرت و شعور جوانان این مرز و بوم همه توطئه های دشمن را در دستور کار خود قرار دادند. خنثی شده اند و امیدواریم پرچم این انقلاب عمری پربرکت داشته باشد و عظمت ولایت به دست حضرت بقیة الله اعظم (عج) سپرده شود.

  شب هوای پایتخت قرمز بود

در این اجتماع باشکوه علاوه بر تجلیل از خانواده شهید سید روح اله عجمیان، شعرخوانی آیینی و اجرای سرود توسط دانش آموزان نیز اجرا شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید