حل و فصل مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی توسط بنیاد شهید با تدوین قوانین جدید

557261 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، تعدادی از خانواده های شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می کنند. این افراد طبق قانون می توانند از پایه مادی این دانشگاه استفاده کنند. احمد صالحی آراد، رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، در خصوص نحوه بازپرداخت مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از سوی بنیاد امور ایثارگران گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران چگونه پرداخت می کند. پیشکسوتان و مدیریت فعلی به دنبال داشت و تا پایان سال 91 تا حد قابل توجهی تسویه حساب شد.

وی افزود: البته تاکنون پول نقدی در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی قرار نگرفته و تسویه حساب از طریق مبادله ملکی انجام شده و این اقدام مشکلاتی را به دنبال داشته که باید رفع و اقدام شود.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: برای تسویه حساب های بعدی دانشگاه آزاد اسلامی با بنیاد امور ایثارگران، باید قراردادهایی بین دو سازمان منعقد شود. بعد از پایان سال تحصیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالانه به دنبال توافق است و در بودجه 1401 بنیاد امور ایثارگران و دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال ایجاد مواد قانونی جدید هستند تا به راحتی دعاوی تسویه شود.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: علیرغم درخواست های فراوان دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد امور ایثارگران، این دانشگاه هیچ گونه محدودیتی برای ثبت نام و مسائل مالی کانون ایثارگران قائل نشده است. . .

انتهای پیام/

  آخرین آرای کمیسیون انضباطی اعلام شد/ پرسپولیس جریمه شد

دیدگاهتان را بنویسید