حق مراقبت از افراد معلول در حال افزایش است

525832 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، علی محمد قدری در بازدید از شهرهای کرمان، رفسنجان، زاهدان، اسد آباد و میان دوآب با نمایندگان شورای اسلامی استانداری ها دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب

استراتژی اصلی شکوفایی استفاده از ظرفیت سازمان است
رئیس سازمان اجتماعی کشور در سفر یک روزه به استان کرمان و شهرهای کرمان و رفسنجان اظهار داشت: استفاده از ظرفیت سازمان راهبرد اصلی ماست و این راهبرد در صحنه تجلی پیدا کرده و تلاش ما بر این است که وضعیت را ارتقا دهیم. رفاه جامعه

رئیس سازمان اجتماعی کشور در سفر به رفسنجان چشم انداز سازمان اجتماعی را تحکیم خانواده و حمایت از خانواده یکی از اعضای آن که دارای مشکل و معلولیت است، دانست و گفت: دولت نیز افزایش حق شیردهی را تایید کرد.

اصلاح بیش از 200 دستورالعمل اجرایی در سازمان اجتماعی / تحویل 20 هزار واحد مسکونی در سال گذشته

رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر به استان سیستان و بلوچستان در شورای اداری بهزیستی استان گفت: در دو سال گذشته بیش از 200 دستورالعمل اجرایی در سازمان بهزیستی بررسی و بازنگری شده است. سازمان، برنامه های سازمان با توجه به نظرات استان ها بومی سازی شده و الگوهای خدماتی به صورت استان محور طراحی شده است. در دستور کار سازمان قرار دارد.

همچنین جلسه شورای اداری بهزیستی شهرستان اسدآباد با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور، مدیر کل بهزیستی استان، نماینده مردم شهرستان اسدآباد در شورای اسلامی، در سالن جلسات برگزار شد. استاندار و معاونین حوزه های تخصصی اداره کل بهزیستی استان.

رئیس موسسه خیریه کشور همچنین به شهرستان میاندوآب در استان آذربایجان غربی سفر کرد و با رئیس کمیته اجتماعی مجلس و فرمانداران استان دیدار و از مراکز متعدد این شهرستان بازدید کرد.

  بهنوش بختیاری و بهمن کوچک

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید