حفظ جوانی و حفظ جوانی با مصرف بذر کتان

559563 خبر ناگهانی

همانطور که می دانید، پیری اجتناب ناپذیر است. اما نحوه رفتار با بدن خود در طول زندگی باعث می شود در آینده جوانتر یا مسن تر از سن خود به نظر برسید. سبک زندگی سالم نقش بسیار مهمی در این زمینه دارد، رژیم غذایی حرف اول را می زند. در واقع، برای جوان ماندن باید منابع غذایی مغذی و سالم مصرف کنید.

بیشتر بخوانید:

افزودن دانه کتان به رژیم غذایی و فواید آن

بذر کتان منبع چربی های سالم است و فواید زیادی دارد و قطعا به جوان ماندن شما کمک می کند. در این بخش، مهمترین فواید دانه کتان که به جوان ماندن شما کمک می کند، آورده شده است.

از بیماری جلوگیری کنید

رژیم های غذایی روزانه سرشار از کالری، قند، سدیم و چربی هستند و خطر ابتلا به چاقی و بیماری های مزمن مانند دیابت نوع 2 را افزایش می دهند. اما بذر کتان عاملی برای جلوگیری از بیماری در مصرف این غذاهای فرآوری شده است.

سطح بالای امگا 3

بذر کتان حاوی مقدار زیادی اسید چرب امگا 3 است که برای ضد پیری، سلامت مغز و قلب بسیار مهم است و اثرات مثبت آن بی پایان است و همچنین دارای خواص ضد سرطانی، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است.

حاوی پروتئین است

یکی از دلایلی که دانه کتان به جوان ماندن کمک می کند این است که حاوی پروتئین است و در نتیجه از تحلیل عضلات جلوگیری می کند و عضلات را تقویت می کند.

انتهای پیام/

  جایگاه مهدی بهترین فیلم چهلمین فیلم فجر/ جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین جایزه بهترین کارگردانی رضا میرکریمی برای گاردین شد.

دیدگاهتان را بنویسید