حضور 12 هسته فعال واحد شهرکرد در چهاردهمین جشنواره جهادی علم و فناوری

573426 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایران ؛ مرضیه گرامی رئیس مرکز توسعه سلامت دانشگاه صنعتی آزاد اسلامی شهرکرد در تحقق شعار سال، ایجاد امید و خودباوری به ویژه در بین جوانان، شناسایی و به نمایش گذاشتن استعدادها و توانایی های نخبگان استان چهارمحال و بختیاری و برشمردن مشکلات و موانع پیش رو، مسیر حرکت دانش پایه و رفع موانع و مشکلات را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

گرمی گفت: این جشنواره در دو بخش فراخوان طرح ها، نوآوری ها، اختراعات و ایده های فناورانه با موضوع «صنعت، دانشگاه، تولید دانش بنیان» و فراخوان محصولات، اختراعات و دستاوردهای علمی اشخاص حقیقی و حقوقی برگزار می شود. نهادها، مراکز دانشگاهی، مدارس، مدارس، شرکت های دانش بنیان. همزمان با هفته بسیج در هتل لاله شهرکرد، مراکز، سازمان ها و دفاتر پژوهشی در قسمت نمایشگاه افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: ایده ها و طرح های تولید و فرآوری گیاهان دارویی و باغی، ایجاد بنگاه ها و مشاغل خانگی و خوداشتغالی، فرآوری فرآورده های دامی، بهینه سازی مصرف، طرح های تولیدی مرتبط با تولید در حوزه صنایع دستی، ایده و طرح های تولیدی در حوزه محصولات فرهنگی و طرح های تولیدی مرتبط با تقویت حوزه گردشگری استان چهارمحال و بختیاری از محورهای این جشنواره است.

این عضو هیئت علمی از گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در پایان خاطرنشان کرد: از 122 ایده و طرح ارسالی به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره جهادی علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، 65 تیم توانستند در این مسابقه شرکت کنند. که مرکز رشد است. دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با 12 محصول فناوری و در قالب 7 تیم تحقیقاتی مستقر در مرکز رشد در این جشنواره حضوری چشمگیر و فعال داشت.

  ایراد شورای نگهبان به طرح شفافیت، سلب مسئولیت مجلس است

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید