حضور گسترده شرکت های طوفان فکری در دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی

562502 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، تفاهم نامه فعال سازی ظرفیت شرکت همراه پرداز زرین (زرین پال) برای تحقق اهداف دومین رویداد دانشگاه آزاد اسلامی به امضای علی و مصطفی امیری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره همراه پرداز زرین رسید. شرکت (زرین پال)) و دکتر عسکری غلام زاده، مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی.

امیری و غلام زاده در ابتدای این تفاهم نامه در خصوص موسسات سرمایه گذاری در اکوسیستم نوآوری کشور تبادل نظر کردند و خدمات قابل ارائه به شرکت کنندگان، استارت آپ ها، صاحبان ایده ها، تیم ها و فناوری ها، شرکت های خلاق و دانش بنیان حاضر را تشریح کردند. در یک رویداد ملی

بر اساس این تفاهم نامه، بنیاد دانشگاه آزاد اسلامی شرایط لازم را برای حضور شرکت همراه پرداز زرین در گام دوم رویداد ملی و استفاده حداکثری از این صندوق از محل مشارکت، سرمایه گذاری و سایر خدمات و تامین مالی زرین کرود فراهم کرده است. سامانه ای با استفاده از امکانات و ظرفیت و معنوی، میزبانی رویداد و حمایت از ایده ها، پروژه ها و محصولات فناوری انتخابی خود را در قالب تامین مالی بر اساس ارزش گذاری آن و سرمایه گذاری واحد تا سقف 200 میلیارد ریال در این رویداد انجام دهند.

با امضای این تفاهم نامه، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی موفق شد مجموع اعتبار و ظرفیت مالی بالغ بر 887 میلیارد تن را برای شرکت کنندگان در گام دوم رویداد ملی ایجاد کند.

انتهای پیام/

  من با اخلاق بودم و سرمربی تیم ملی نشدم

دیدگاهتان را بنویسید