حضور هواداران ما را به پیروزی مقابل تراکتور سوق می دهد

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی گفت: خوشحالم که بعد از 2 سال و اندی موفق شدم هدایت تیم نفت مسجد سلیمان را بر عهده بگیرم که مقابل هواداران عاشق بازی می کند. لحظه ای مثبت برای ما که در کنار کار فنی و ذهنی می توانیم ما را بیشتر و بیشتر به جلو سوق بدهیم تا علیرغم احترامی که برای تیم شایسته تراکتور قائل هستم، در بازی فردا بیشتر به پیروزی امیدوار باشیم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بعد از اینکه بازی خوبی مقابل ذوب آهن انجام دادیم و پیروزی جایگاه ما را در جدول تغییر داد. این تغییر باعث شد در شرایط بسیار خوبی فاصله این دیدار را تا بازی فردا رها کنیم. یک آمادگی بسیار خوب و یک اردوی بسیار خوب در تهران داشته باشید. باشگاه تا جایی که می توانست کمک کرد. ما دو بازی پرفشار انجام دادیم و این به ما و بچه ها کمک کرد تا با هم آشنا شویم. سپس به مسجد سلیمان بازگشتیم و یک بازی دوستانه خوب مقابل تیم شایسته استقلال ملاثانی انجام دادیم.

وی افزود: در واقع برای دیدار مقابل تراکتورسازی سعی کردیم با مقدماتی سعی و خطا را کم کنیم و خطاهای کمتری در بازی داشته باشیم قطعا بازی سختی داریم. تراکتور تیم راحت نیست. آجیل مربی و ساختار خوبی دارد. اما متأسفانه جدا از خود تراکتورسازی، جایگاه این تیم به نظر من که تجربه فوتبالی در تبریز و آذربایجان دارم خوب نیست و غیرقابل تصور است. به هر دلیلی این اتفاق افتاده است و زیبایی فوتبال این است که قابل پیش بینی نیست.

  واکنش نمایندگان به سفر جنجالی خانواده کلیباف به ترکیه

مهاجری افزود: قطعا فردا مقابل تراکتورسازی سخت کار می کنیم اما بچه ها انشاالله با تمام وجود آماده بازی هستند. آنها می دانند که ارزش این 3 امتیاز می تواند به ما در ادامه راه کمک کند. از این رو امیدوارم با تمام وجود فردا عمل خواسته خود را در زمین مسابقه بگذرانند. در ضمن جز یکی دو مورد جزئی تلفات جانی نداریم. ما محروم نیستیم و خدای ناکرده با تمام توان مقابل تراکتور قرار می گیریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان با اشاره به حمایت تماشاگران این تیم گفت: با تشکر از تماشاگرانی که برای تمرین آمدند و به ما انگیزه دادند. کمتر جایی وجود دارد که در این شرایط از تیم استقبال شود. و قبل از بازی با ذوب آهن و بعد تا بازی با تراکتورسازی. در حالی که در تعطیلات لیگ مشغول انجام کارهایمان بودیم. همچنین تمرینات، اردوها و شرایط تیم های رقیب را تماشا کردیم و فردا با آمادگی کامل برای تراکتورسازی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید