حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در غرفه بانک کارآفرین

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، نمایشگاه پتروشیمی کیش که از 11 اسفندماه به مدت سه روز در کیش برپا شد، در آخرین روز شاهد حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور بود. محسن رضایی همچنین در بازدید از نمایشگاه از غرفه بانک کارآفرین بازدید کرد و مورد استقبال معاون امور مالی و مجامع بانک قرار گرفت.

فرشاد محمدپور با بیان اینکه بانک کارآفرین یکی از بانک های شناخته شده در صنعت بانکداری است، در پاسخ به محسن رضایی درباره حجم تسهیلات پتروشیمی این بانک، گفت: بانک کارآفرین یکی از بانک های پیشرو در رشد در سال 1399 بوده است. 1400 «ارائه تسهیلات به بخشهای مختلف اقتصادی کشور به ویژه نفت و گاز و پتروشیمی و حوزه نفت و گاز و پتروشیمی یکی از سه حوزه راهبردی بانک در اعطای وام و تسهیلات در آن سالها بود.» بانک کارآفرین. همچنین برای دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیروهای مسلح آرزو کرد.

سومین دوره نمایشگاه و همایش حمایت از تولید داخلی در صنعت پتروشیمی با تاکید ویژه بر پالایش و صنعت پتروشیمی از دوم اسفندماه سال جاری به مدت 3 روز برگزار شد. در محل نمایشگاه کیش این رویداد با حضور 350 شرکت، بانک و بنگاه اقتصادی با مشارکت موثر بانک کارآفرین برگزار شد.

  بزرگترین زمین لرزه مریخ توسط کاوشگر ناسا ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید