حضور مجدد کی روش تصمیم عاقلانه ای بود

517395 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علی کفاشیان در گفت وگویی درباره اینکه آیا علاقه اش به فوتبال کم شده است، گفت: مسابقات را دنبال می کنم. اگر تلویزیون را روشن کنم و مسابقه ای روشن باشد، آن را تماشا می کنم.

وی درباره بازگشت کارلوس کی روش به ایران و در اختیار گرفتن مدیریت تیم ملی گفت: آقای کی روش فکر می کنم تصمیم عاقلانه ای بود که گرفتند و آمد. اکنون تیم ما به خوبی سازماندهی شده است و تیم در قطر با روحیه کار می کند. انشاالله با تلاش بازیکنان و دعای مردم بتوانیم نتیجه خوبی در جام جهانی بگیریم.

ادامه مطلب

رئیس سابق فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اگر مسئولیت این فدراسیون را برعهده داشت، تصمیم به بازگرداندن کارلوس کی روش می گرفت، گفت: ما از نظر اخلاقی به آقای اسکوچیچ موظف بودیم. او تیم را بدون شکست به جام جهانی رسانده بود و کار بزرگی انجام داده بود. اما بعد در شرایطی که پیش آمد شاید کاری می کردم که تیم ملی در جایگاه خوبی بایستد.

وی در مورد پیش بینی خود از عملکرد ایران در جام جهانی تصریح کرد: نمی توانم بگویم پیش می رویم یا خیر اما یادم هست در گذشته که مقابل آرژانتین و پرتغال مساوی می کردیم مردم نگران بودند اما تیم ملی بازی کرد. خوب مسابقه دادیم و یکی از بهترین مسابقات ما بود. جام جهانی بود. امیدوارم تیم ملی فعلی با همین روحیه به مصاف انگلیس، آمریکا و ولز برود و بتوانیم یکی دو تیم را شکست دهیم.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: نه، تمایلی برای بازگشت به فوتبال ندارم. من فرصت زیادی برای ارائه پیشنهاد ندارم! در هر صورت پیشنهادی ارائه نشد. من بازنشسته و از کار افتاده هستم و بعید است که پیشنهاد دیگری دریافت کنم.

  جزئیات پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق بازنشستگان

منبع: ایلانا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید