حضور زنان در ورزشگاه ها زمان زیادی می برد

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره دربی پایتخت با حضور هواداران گفت: اولین بحث دربی پایتخت حضور تماشاگران بود. به هر حال ماه هاست که منتظر حضور هواداران روی سکوهای سراسر کشور هستیم و دربی آغاز حضور مخاطب و فصل اول این کتاب است. تا 30 درصد به تصویب شورای امنیت منطقه و دستورالعمل دیوان عالی وزارت کشور رسیده است که تصمیم به حضور حداکثر 30 درصدی تماشاگران در کشور گرفته است.

وی در خصوص حضور بانوان نیز توضیح داد: در مسابقات لیگ داخلی همچنان بر اساس حضور آقایان کار می کنیم. از نظر خدمات و پذیرایی و همچنین مکان و بازرسی فیزیکی و پذیرایی زیرساختی وجود ندارد و شاید فقط ورزشگاه آزادی را تجهیز کرده باشیم و زمان بر باشد.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که چرا برخی باشگاه ها با توجه به اینکه حضور تماشاگران در سطح کشوری بود، اعتراض کرده اند، گفت: پروتکل برای کل کشور و هر ورزشگاهی که زیرساخت ها و تایید نهایی را فراهم کند، صادر شده است، مشکلی نیست. ابتدا باید دو دوز واکسن را در سیستم بررسی کنند، سیستم بلیط و گیت ها را ببینند و پروژه نهایی را ارائه کنند و پس از تایید وزارت کشور و وزارت بهداشت می توانند حضور پیدا کنند.

مهدی درباره زمان دربی پایتخت تصریح کرد: درخواست ما ساعت 15:30 زمان مناسبی نیست. درخواست ما این است که این مسابقه در نوبت عصر برگزار شود و امیدواریم این کمک ها انجام شود.

  امیدوارم ایران و لهستان تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید