حرف پروین برای همه ما مهم است

536951 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، یحیی گل محمدی امروز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و رفسنجان حاضر شد و به تشریح شرایط تیمش در آستانه این دیدار پرداخت.

بیشتر بخوانید:

یزدانی و مورمند از حضور در تیم ملی محروم شدند

گل محمدی ابتدا گفت: با توجه به شرایط جدول بازی بسیار مهمی داریم. ما باید امتیازاتی را که پشت سر رهبر (استقلال) هستیم، جبران کنیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بعد از بازی با گل گهر تیمش را ترمیم کرده است، درباره تیم مس تاکید کرد: کپر یکی از بهترین تیم های لیگ است. نتایج مس نشان می دهد که آنها تیم خوب و باکیفیتی هستند و کار را برای ما سخت می کند. ما فقط به یک چیز فکر می کنیم و آن کسب سه امتیاز است.

گل محمدی یادآور شد: به اهمیت این سه امتیاز واقف هستیم و باید برای رسیدن به سه امتیاز تلاش، جنگ و دویدن داشته باشیم. امیدوارم خوب بازی کنیم و حداکثر امتیاز را بگیریم.

وی با تاکید بر نامشخص بودن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده ایران خاطرنشان کرد: وقتی بازیکنان و مربیان در لیگ کار می کنند این است که به آسیا برویم و آنجا دیده شویم و سطح بالاتری از فوتبال را تجربه کنیم. این چیزی است که همه دوست دارند در مسابقات شرکت کنند. با کیفیت بالای مسابقات، این روند باعث افزایش اعتماد به نفس و پیشرفت بیشتر باشگاه و بازیکنان و مربیان خواهد شد. اینکه برای سال آینده سهمیه نداریم خبر خوبی برای فوتبال ما نیست. فقط باید برای جایگاه و قهرمانی در لیگ برتر بجنگیم.

سرمربی پرسپولیس درباره آمار بد «تمیروف» مهاجم ازبکستانی تاکید کرد: او آمار بدی ندارد. تامیروف بازیکن جوانی است که به تیم ملی هم دعوت شده است. گزینه هایی که از ابتدای فصل در نظر داشتیم جذب سختی بود و مشکلات مالی زیادی برای باشگاه ایجاد کرد. ما می توانستیم افراد زیادی را جذب کنیم، اما نادیده گرفتیم و این اتفاق نیفتاد. این عمدتا به دلیل مشکلات مالی باشگاه و پنجره های بسته و بدهی های مالی باشگاه بود. شاید از سال گذشته 20 بازیکن درخواست کرده باشم اما هیچ کدام جذب نشده اند. شاید اگر بیشتر تلاش می کردیم می توانستیم بازیکنان بهتری بگیریم. ما در شرایطی هستیم که باید تیم را تقویت کنیم. بازیکنانی که الان بیرون هستند خیلی خوب نیستند و کمک چندانی به باشگاه نمی کنند، اما تامیروف جوان است، بازی کرد و در تیم ملی بود. نکات مثبتی وجود دارد اما اعتراف می کنم که تجربه بازی در تیم های بزرگ را ندارم. باید ببینیم چگونه کار می کند. به دلیل مصدومیت بازیکنان مجبور شدیم بازیکن جذب کنیم. وضعیت مالی باشگاه هم باید در نظر گرفته شود.

  کیفیت پرسپولیس در سه دیدار اول مشخص می شود

گل محمدی درباره سربازی مرادمند و یزدانی دو بازیکن استقلال و بحث سربازی رامین رضایان و وحید امیری و همچنین حواشی و درگیری های دو باشگاه تصریح کرد: باشگاه ما وارد این مسائل نشد. بحث با هواداران ربطی به باشگاه ندارد. شما مصاحبه یا نظری از بازیکنان، مربیان یا باشگاه ها پیدا نخواهید کرد. ما آنقدر مشکلات داریم که باید روی کارمان تمرکز کنیم. ما به اتفاقاتی که برای تیم های دیگر افتاد توجه نکردیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: این اتفاق باید خیلی زودتر از آن می افتاد و این اتفاق نیفتاد که پرسپولیس و استقلال از آسیا حذف شوند و آبروریزی بزرگی در فوتبال ایران به وجود آمد. خصوصی سازی به نفع باشگاه هاست و بسیاری از مشکلات مالی باشگاه ها را حل می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نارضایتی هواداران از عملکرد حامد لاک و افت این دروازه بان خاطرنشان کرد: هر بازیکنی یک دوره افول و یک دوره خوب دارد. ممکن است برای هر بازیکنی بیفتد. در این موارد باید بیشتر تلاش کنند. اینها چیزهایی هستند که به خروج از این وضعیت کمک می کنند. انتظارات بازیکنی که در پرسپولیس بازی می کند بالا و درست است و من از این انتظارات استقبال می کنم. همه ما باید تمام تلاش خود را برای برآورده کردن انتظارات انجام دهیم.

گل محمدی در پاسخ به اظهارات علی پروین در حمایت از رضا درویش و اینکه گفته بود گل محمدی خیلی ناله می کند، خندید چه بگویم؟ بذار با دقت بخونم من از شما می شنوم. نمی دانم علی آقا چه گفت. می دانم که علی آقا همیشه با باشگاه درگیر بوده است. او یک اسطوره باشگاه است و همه ما به حرف های او توجه می کنیم. باید بخونم و ببینم او بدون شک یکی از بزرگان باشگاه است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی در خصوص انتصاب نهایی تمیرف گفت: از نظر فنی تایید شده است اما در بحث صدور و موافقت ITC مشکلاتی وجود داشت. به باشگاه گفتم مدارک را با دقت و با دقت بررسی کنند. باید از فدراسیون و باشگاه سوال می کردیم که آیا مدارک کامل و دقیق است؟

خبرنگاری با اشاره به اتفاقی که برای مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال با شیشه جلوی قرمز رخ داد، با کنایه از گل محمدی پرسید که آیا به رنگ آبی حساس است؟ سرمربی پرسپولیس که یک میکروفون هم با آرم آبی جلوی خود داشت، گفت: همه رنگ ها رنگ خداست.

گل محمدی درباره تیم مس رفسنج و توانایی این تیم در زدن پنالتی گفت: بازیکنان فنی یکی از عواملی هستند که می توانند پنالتی بزنند. مس بازیکن تکنیکی دارد و ما باید مراقب باشیم. می‌خواستم در هفته‌های اخیر از داوران بخواهم که جسورتر بازی کنند و تمرکز بیشتری داشته باشند. این می تواند کمک زیادی به آنها کند. امیدوارم همچنان موفق باشند. برای داوران بدون VAR سخت است. من یک پیشنهاد برای هیئت داوران دارم. آنها می توانند از داور پشت در استفاده کنند. آنها می توانند به ارزیابی تصمیمات به خوبی کمک کنند. انشاالله شاهد قضاوت های خوبی باشیم. داوران نباید تحت تأثیر نیمکت‌ها قرار بگیرند. متأسفانه به دلیل کمبود تماشاگر، تیم ها یاد گرفتند که با جمعیت زیادی روی نیمکت و سکو جمع شوند و از داور امتیاز بگیرند. برخی از داوران تحت تأثیر قرار می گیرند. از داوران می خواهم با شجاعت و دوندگی بیشتر کیفیت داوری ایرانی را نشان دهند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی در خصوص استعفای محرم نویدکی و شرایط تیم سپاهان که قهرمانی لیگ بین پرسپولیس و استقلال را دوقطبی می کند، گفت: قبلا صحبت کرده ام. لیگ مثل یک ماراتن است. باید تا آخرین لحظه بدوید و تسلیم نشوید. آخرین دیدارهای لیگ قهرمان را مشخص خواهد کرد. اکنون هفته های زیادی باقی مانده است. تنها چیزی که اهمیت دارد بازی فردای ما با عسل است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید