حرف و عمل سرمربی صنعت نفت هم همین است

527899 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، امید خالدی در گفت وگویی درباره برد صنعت نفت آبادان در خارج از نساجی مازندران اظهار داشت: در بازی های سال های گذشته موفق شدیم مقابل تیم پرتلاش و آماده نساجی به پیروزی برسیم. نمی دانم چطور شد، اما شد. شاید در روز مسابقه با این تیم بیشتر تلاش کردیم. خدا را شکر می کنم که در این مسابقه پیروز شدیم و دل مردم آبادان را در این برهه از زندگی شاد کردیم. انشاالله بیشتر ببریم و صنعت نفت را از پایین به میانه جدول و حتی نیمه بالای جدول ببریم تا خیال هواداران برای تیمشان راحت شود.

**تاوارس از نظر فنی و اخلاقی مربی خوبی است

وی ادامه داد: امیدوارم تاکتیک های سرمربی جدید را در زمین پیاده کنیم. برآوردن خواسته های ادسون تاورز می تواند ما را به اهدافمان نزدیکتر کند. نقش سرمربی در تیم مهم است، شاید تا 50 درصد تاثیر حضور سرمربی در تیم داشته باشد و بتواند از نظر روحی، روانی و تاکتیکی به تیم کمک کند. توصیه های موثری که سرمربی به بازیکنان دیکته می کند، اگر خوب یاد گرفته شود، تاثیر زیادی در نحوه بازی تیم دارد. تاوارس از نظر فنی و اخلاقی مربی خوبی است. همه بچه ها از او لذت می برند. این را نمی گویم چون در بازی اول با تاوارس پیروز شدیم. حرف و عمل این مربی یکی است. در گفتار و رفتار او هیچ تناقضی وجود ندارد. همه بازیکنان به خاطر شخصیت تاوارس به او احترام می گذارند.

** قدرت همه تیم ها برابر است

  آیا قیمت طلا و سکه کاهش می یابد؟

بازیکن باتجربه صنعت نفت آبادان درباره بازی بعدی تیمش با استقلال گفت: همه بازی های لیگ برای ما سخت است. نقاط قوت همه تیم ها برابر است و هیچ مسابقه ای آسان نیست. آنها در هر بازی بیش از 3 امتیاز برای برد نمی دهند. ما با تمام وجود برای پیروزی در تمام مسابقات بازی خواهیم کرد. در بازی با استقلال به دنبال پیروزی هستیم چون در زمین خودمان بازی می کنیم. استقلال تیم بسیار خوبی است و یکی از مدعیان به حساب می آید اما تیم ما با توجه به شرایط فعلی باید تلاش بیشتری برای کسب حداکثر امتیاز داشته باشد. باید با تمام توان بازی کنیم و اشتباه نکنیم تا زمین را دست خالی ترک نکنیم و با کسب امتیاز در این بازی سخت با انگیزه بیشتری در ادامه فصل به مصاف حریفان بعدی برویم.

** بازیکنان جوان به دنبال نام هستند

خالدی با توجه به اینکه در گذشته بازیکنان زیادی از تیم صنعت نفت آمده اند و انگیزه بازیکنان جوان این تیم برای شناخته شدن چقدر است، تصریح کرد: ما بازیکنان جوان خوبی داریم که به دنبال نام هستند. نفراتی که زیر 23 سال هستند و توسط تیم های امید و جوانان به تیم بزرگسالان اضافه شده اند با انگیزه زیادی تلاش می کنند تا بتوانند نظر سرمربی جدید را جلب کرده و به میدان بیایند. فرصت حضور در ترکیب به آنها بستگی به سرمربی دارد و اگر آنها بتوانند در تمرینات عملکرد خوبی داشته باشند، این شانس را خواهند داشت که با پیراهن صنعت نفت به زمین بروند. به نظر من تا دو سه سال آینده چهره های امیدوارکننده ای از صنعت نفت وارد فوتبال ایران می شود.

  آزمون ورودی شیوه نامه پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه ها اعلام شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید