حذف از آسیا شوک بدی برای تیم یحیی بود

562882 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، زادمهر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به شرایط پرسپولیس در این فصل گفت: یک سری اتفاقات و اتفاقات دست به دست هم داد تا پرسپولیس به جام قهرمانی نرسد اما این اتفاق افتاد. مهم فصل تا امروز تلاش ویژه ای برای رسیدن به قهرمانی بود اما در نهایت این اتفاق برای تیم در این فصل نیفتاد.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: به نظر من دوران افت پرسپولیس در این فصل از زمانی آغاز شد که این تیم از حضور در آسیا محروم شد و این مشکل قرمزها را در شوک بدی قرار داد. برای تیمی که در دو سه سال اخیر دو بار در فینال آسیا حضور داشت، غیبت در لیگ قهرمانان سخت بود. این در حالی است که پس از جدایی چند ستاره در ابتدای فصل، پرسپولیس به دلیل شرایط خاص و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خود با مشکلات خاصی مواجه شد و مجموعه این عوامل در نهایت شرایط خاصی را برای پرسپولیس به وجود آورد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره انتظارات هواداران برای ششمین قهرمانی متوالی این تیم تصریح کرد: مهمترین نکته در این مورد تلاش تیم و عواملش برای رسیدن به هدف است. ببینید در کشورهای دیگر و بهترین تیم های دنیا ممکن است افت داشته باشد. مثلا منچستر یا بارسا در برخی فصل ها قهرمان نشده اند، یعنی تیم های دیگر فعال بوده اند. البته باید اشاره کنم که در مقطعی از فصل سرنوشت قهرمانی در دستان ما بود اما متاسفانه عدم تمرکز و استرس در تیم باعث شد فرصت های خوبی را از دست بدهیم.

  چه زمانی بیمار کرونری باید به پزشک مراجعه کند؟

زادمر درباره آینده این تیم به برنا گفت: اگر پرسپولیس ششمین قهرمانی متوالی لیگ برتر را کسب می کرد، اتفاق شیرین و دلچسبی برای همه ما بود، اما اکنون دنیا تمام نشده و پرسپولیس می تواند دوباره به اوج خود برسد. و پیروزی ها و موفقیت های خوب و قلبی را برای همه ما رقم بزند.

وی افزود: پرسپولیس همیشه به لطف حمایت هواداران و پیشکسوتان شرایط سختی را پشت سر گذاشته و به ساحل آرامش رسیده است و در شرایط فعلی این موضوع دور از دسترس نیست. ما پیشکسوتان و هواداران باید با خویشتن داری و حمایت مستمر به پرسپولیس کمک کنیم تا این تیم دوباره بلند شود و افتخارات گذشته خود را در فوتبال ایران و آسیا ثبت کند.

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید