حداقل حق مس رفسنجان قرار گرفتن در 3 مکان بالای جدول است

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی است شاگردان محمد ربیعی بیشترین آسیب را در این فصل از اشتباهات داوری دیده اند.

محسن آذرباد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره عملکرد نه چندان خوب مس رفسنجان از نظر امتیازی در این فصل اظهار داشت: ما تا کنون 14 امتیاز گرفته ایم و البته از این بابت راضی نیستیم، اما باید باشد. با توجه به اینکه در بازی های امسال ضربه محکمی از داور خوردیم. تیم ما بیشترین آسیب را از داوری متحمل شد و مس رفسنجان کمترین حق حضور در جمع سه تیم برتر را دارد. وقتی نتیجه ای به دلیل اشتباهات داوری از دست می رود، طبیعتا به بازیکنان، مربیان و باشگاه فشار وارد می شود.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به عملکرد ضعیف گادوین منشا و لوسیانو پریرا دو مهاجم خارجی این تیم خاطرنشان کرد: هر تیمی ممکن است با مشکل گل نخوردن مواجه شود و باید با شروع مسابقات این مشکل را حل کنیم. دوباره . شما نمی توانید فقط منبع و پریرا را مقصر بدانید و همه ما سعی خواهیم کرد این وضعیت را تغییر دهیم. مس از نظر فنی فوتبال خوبی بازی می کند و قطعا مشکل گل نخوردن تیم ما حل خواهد شد.

وی در پایان درباره شرایط تیم ملی و اینکه ایران چند شانس برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی دارد، گفت: باید توجه داشت که کار ایران در این گروه اصلا آسان نیست و فکر می کنم تیم ملی است. کار بسیار سختی در پیش دارد با این حال حضور بازیکنان باتجربه و هدایت کارلوس کی روش می تواند اتفاقات خوبی برای تیم ملی به ارمغان بیاورد. به غیر از ایران در این جام به تیم برزیل و فرانسه بازی می کنم و امیدوارم یکی از آنها قهرمان شود.

  مشخصات 5 میلیارد آپارتمان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید