جیب بری جدیدی جز در بخش مسکونی در سفرهای استانی اتفاق نمی افتد

5927 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 20 آبان) هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آبان یادآور ظلمی است که استکبار جهانی در حق مردم و ملت ایران انجام داده است. در گذشته و حال

بیشتر بخوانید:

بهادری جهرمی با اشاره به جلسه امروز شورای دولت تصریح کرد: اولین دستور جلسه امروز بررسی گزارش خجت الاسلام درویشیان نماینده ویژه رئیس جمهور در مبارزه با فساد بود. این گزارش یک گزارش مبسوط از ارزیابی تطبیق مبارزه با فساد در دولت بود. نقاط قوت و ضعف دستگاه های اجرایی به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: برخی دستگاه ها به صورت ویژه رتبه بندی شدند. به ویژه، اقدامات انجام شده برای تقویت و توسعه شفافیت یا سیستم های الکترونیکی کامل که از فساد جلوگیری می کند و امکان وقوع فساد در منبع را غیرممکن می کند، مورد استقبال قرار گرفت.

بهادری جهرمی تاکید کرد: انتظار مردم از دولت این است که ریشه های فساد بویژه فساد اداری و اقتصادی را که رئیس جمهور دستورات ویژه ای در این خصوص داده است را از بین ببرد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه ضعف هایی در فرآیندها، روش ها و قوانین و بسترهای اداری مطرح شده که گاه می تواند منشأ نفوذ برای تخلف یا فساد باشد، تاکید کرد: در جلسه امروز تسریع در اصلاح این فرآیندها مطرح شد. برجسته شد .شد. انتظار مردم از این دولت این است که با توجه به شعارها و وعده های دولت و سابقه دولتمردان در مبارزه با فساد و همچنین تاکید رئیس جمهور، ریشه های فساد بویژه فساد اقتصادی و فساد اداری را از بین ببرد.

  رضایت کی روش از عملکرد تیم ملی در اردوی اتریش

سخنگوی دولت گفت: دولت با اجرای این مصوبه موافقت کرده است که ماهانه به ایثارگران و جانبازان بیکار پرداخت شود.

وی گفت: امروز در دولت تاکید شد که در سفرهای استانی به غیر از مسکن، اعتصاب جدیدی صورت نگیرد.

بهادری جهرمی افزود: شمس الدین فرزادی پور به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید