جنگ بیگانگان با الگوهای عجیب

558156 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، دو تیم هوانیروز سرخابی که هر دو به تازگی به وزارت ورزش منصوب شده اند و عنوان دولتی را نیز در اختیار دارند را باید در تمامی اقلام حمایتی یکسان دید، اما این دو تیم وارد بورس شده اند. گامی در جهت خصوصی سازی این دو تیم یعنی استقلال و پرسپولیس به ترتیب با شش امتیاز اختلاف در حال حاضر در رده های اول و دوم لیگ قرار دارند و به نظر می رسد یکی از دو تیم در پایان قهرمان لیگ شود.

قرمزها به ششمین قهرمانی فکر می کنند
پرسپولیس با برانکو و یحیی گل محمدی در 5 فصل متوالی پیروز شده و رکوردی تقریبا دست نیافتنی از خود به جای گذاشته است. بدتر و گیج‌کننده‌تر از فصل گذشته، فصلی که بسیاری از هواداران آبی‌ها فکر می‌کردند بدون حمایت است و شاید هم نبود، و حواس کوچک و بزرگ هر ساله در طول فصل، تیم را روی روند مطلوب و مستمر متمرکز می‌کند.

مدل استقلال مجیدی جوان و در حسرت قهرمانی
اما در این فصل استقلالی بود که با مربی جوان خود فرهاد مجیدی توانست تا اینجای کار لیگ ثبات پایداری از خود نشان دهد و بدون باخت در لیگ صدرنشین باشد. البته هنوز راه نسبتا طولانی و سختی تا پایان لیگ باقی مانده است، این تیم کم کم با مدل های جدید در حال ظهور است، حضور دو بازیکن مهم و تاثیرگذار در این تیم و جدایی آنها، اخراج برادران مجیدی حواشی و … استقلالی های مطرح را روزهای سختی را سپری کرده است.

یک گزینه مهم روی میز
بیانیه‌های رسمی در زمان‌های مهم یک روش رایج در این زمینه است که باشگاه‌ها از آن برای توصیف یک مورد یا موارد استفاده می‌کنند، اما متأسفانه امروزه این بیانیه ماهیت خود را از دست داده و به ابزاری برای ورود به موضوعاتی تبدیل شده است که گاه بی‌ربط با تبدیل قرمز به آبی کنایه های خاص و آبی در برابر قرمز، چیز بیهوده ای که تبدیل به عادت شد، گویی از آن به عنوان سلاحی برای انحراف آگاهی عمومی از ماهیت کار یا نشانه ای برای ایستادن پشت آن استفاده شده است، به یک معنا، عجله به جلو، و غیره، هر چه هست، عمل خوبی نیست، زیرا سخنرانی به عادتی تبدیل شده است که نه مردم عادی به آن توجه می کنند و نه از سوی مسئولان متاثر می شوند. بنابراین بهتر است هر یک از دو تیم فقط روی منابع خود و موفقیت تیم خود تمرکز کنند.

  آیا یارانه جدید یارانه نقدی را حذف می کند؟

قرمزها بخش مهمی از بحث در مورد بیانیه ها هستند
از جمله نکات قابل تامل در لیگ ضرب المثل ها و حواشی آن، اظهارات مستمر سرخ پوشان در فواصل زمانی کوتاه است، از اظهارات بازیکن غیرمجاز گابن گل گهر گرفته تا اعلام پنالتی های انجام شده یا عدم انجام این تیم با این تیم. و پیش بینی منفی مسابقات چند هفته بعد و داوری آنها و … مشکلاتی که تقریباً هیچ ارتباط مستقیمی با تیم آنها ندارد و روال عادی آن در چارچوب قوانین و مقررات جاری فوتبال کشور بوده است، امیدوارم مسئولان مربوطه این موضوع را رعایت کنند. راهکاری برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی که باعث روند عادی و مثبت فوتبال کشور می شود، بیاندیشیم.

رضا بلوچی

دیدگاهتان را بنویسید