جنایتکار معروف مهمانی شبانه شیرین را در دام شیطانی گرفتار کرد

ماجرا با شکایت دختر جوانی به نام شیرین آغاز شد. او به پلیس گفت: «پدرم چند سال پیش زمانی که من نوجوان بودم و تنها با مادرم زندگی می‌کردم فوت کرد. چند وقت پیش در یک جشن تولد با پسر جوانی به نام پیام آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و گفت قصد ازدواج دارد. دوستی ما شروع شد و مرا به ویلایی در شمال دعوت کرد اما بعد از مدتی متوجه شدم که پیام معتاد به مواد مخدر است و مدام به من دروغ می گفت. بنابراین به او گفتم که دوستی ام را با او پایان خواهم داد. او با تهدید با عکس و فیلم و وادار کردن من به انجام خواسته هایش با من بدرفتاری کرد.

تهدید به اسیدپاشی و قتل

وی ادامه داد: پس از مدتی متوجه شدم که این پیام از جانب یک مجرم سابقه دار بوده است. وقتی موضوع را به او گفتم، اعتراف کرد که قبلا چندین بار به زندان رفته و چندین سابقه کیفری دارد. او مادرم را می کشد و می کشد، هر بار که مرا تهدید می کرد از من اخاذی می کرد و مرا به پناه شیطانی خود می کشاند و مرا مورد آزار و اذیت قرار می داد، حال روحی ام به قدری آشفته بود که تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.

در پی اظهارات دختر جوان، پیام 33 ساله تحت تعقیب و دستگیری قرار گرفت اما ادعا می کند که با او رابطه شیرینی داشته است.

روند شیطان

وی در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

  فراخوان معلمان در اردیبهشت 1401 آغاز شد

شیرین در ابتدای این دیدار گفت: در مدتی که پیام دستگیر و زندانی بود مدام از زندان با من تماس می گرفت و تهدیدم می کرد. من از او می ترسم و به همین دلیل او را بخشیدم. او با کارهایش زندگی من را تباه کرد و دیگر نمی خواهم این پرونده را هدایت کنم.

سپس پیام در دفاع از خود گفت: شیرین با میل خود به ویلای شمال آمد و با من ارتباط برقرار کرد. من او را اذیت نکردم.

در پایان جلسه، قضات با توجه به فیلم‌ها و عکس‌های سیاه و شواهد موجود در پرونده، این اعلامیه را دیوانه کردند.

قاضی رسیدگی کننده به این پرونده گفت: اگرچه دختر جوان رضایت داده است اما این رضایت مانع از رسیدگی به جرم سیاه نمی شود و پسر جوان به زودی به اشد مجازات محکوم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید