جشن دانش آموختگی 1900 دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد/ لزوم مشارکت دانشجویان در مدیریت جامعه

636532772728225338 خبر ناگهانی

سعداله نصیری حیدری در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، با بیان اینکه جشن دانش آموختگی 1401 دانشگاه شهید بهشتی برای 1900 نفر از دانشجویان این دانشگاه طی روزهای 15 و 16 تیرماه 1401 در این دانشگاه برگزار می شود، گفت: علوم انسانی، فنی و مهندسی و علوم پایه انجام شد.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی مسئولیت برگزاری این جشن را بر عهده دارد، افزود: این فضا بسیار ارزشمند است و شاهد تلاش چندین ساله خود در این مراسم هستیم.

وی گفت: به عنوان یک کشاورز که ماه ها برای برداشت محصول زحمت می کشد و وقتی زمان برداشت می رسد خوشحال می شود. امروز هم از دانشگاه برداشت می کنیم.

نصیری افزود: دانشجویان پس از چندین سال غیبت از دانشگاه به دلیل تاج، امروز به دلیل برگزاری جشن فارغ التحصیلی به دانشگاه آمدند. خیلی خوب است که سالن کنفرانس با 750 صندلی پر از دانشجو است.»

رئیس دانشگاه شهید بهشتی بر لزوم افزایش نشاط دانشجویی تاکید کرد و گفت: جوانان باید شاد باشند و بخندند به ویژه امروز که زمان فارغ التحصیلی آنها فرا رسیده است. چنین روزی برای همیشه در ذهن فارغ التحصیلان دبیرستان باقی خواهد ماند.

وی در پایان با بیان اینکه فارغ التحصیلان باید وارد جامعه شوند و در اداره و مدیریت جامعه مشارکت داشته باشند، گفت: دانش آموزان نیاز به بصیرت دارند تا هرگز فارغ التحصیل نشوند. زیرا زندگی با آموزش و یادگیری است.

انتهای پیام/

  نامزد ریاست جمهوری عراق قاضی دادگاه صدام است

دیدگاهتان را بنویسید