جسد کولبر 18 ساله بدون هیچ ردی پیدا شد

جسد یکی از ناودان های گمشده روستای باوان ارومیه که دی ماه گذشته در ارتفاعات مفقود شده بود، در یکی از روستاهای ترکیه پیدا شد.

۲۴ دی ماه سال گذشته سه نفر از اهالی روستای باوان مرغور ارومیه که در دمای زیر صفر برای امرار معاش به مرز مرگور رفته بودند ناپدید شدند.

در آن زمان هزاران نفر از مردم محلی با همراهی امدادگران به امید یافتن مفقودان به جست و جوی کوه های برفی پرداختند اما در جریان کولاک و سرمای شدید گزارشی از آنها گزارش نشد. حتی مردم روستاهای آن سوی مرز به امید ناپدید شدن قلاده ها از سمت ترکیه جستجو کردند، اما هنوز خبری نشد.

114 روز بعد از ظهر دیروز جسد اولین قربانی بهمن در روستای گلشم ترکیه به هویت “برزن میهنی” 18 ساله در ترکیه پیدا شد و جستجو برای یافتن دو مفقود دیگر ادامه دارد. و هنوز خبری از اجساد «بهلول» نیست و «اسد» دیگر مفقود نیستند.

بر اساس آمارهای رسمی، استان آذربایجان غربی با وجود ویژگی های منحصر به فرد، همسایه 4 کشور، دارای پایانه های مرزی فراوان و فرصت های شغلی منحصر به فرد، دارای 144 هزار بیکار است. البته در این آمار کولبری را هم می توان شغل دانست وگرنه تعداد بیکاران بسیار بیشتر خواهد شد.

50 درصد جوانان استان آذربایجان غربی به دلیل بیکاری یا خروج از کشور از طریق پایگاه های غیرقانونی به استان های دیگر مهاجرت کرده اند و بقیه در مرزها کشت می شوند!

  قیمت و مشخصات آپارتمان های قدیمی در مرکز تهران

دیدگاهتان را بنویسید