جسد دو دختر در باغ زیتون + عکس

فائز 19 ساله و جمیل 14 ساله پسر عمو بودند. آنها و خانواده هایشان در شهرستان دبیران زرین دشت در جنوب شرقی استان فارس زندگی می کردند. آنها رابطه خوبی داشتند و هر از گاهی به باغ های زیتون می رفتند.

صدای شادی آنها همیشه در باغ و در میان درختان می پیچد. صبح جمعه 22 باخمن در حالی که خانه هایشان یک مایل با هم فاصله داشت بیرون رفتند و تصمیم گرفتند برای تفریح ​​به باغ زیتون بروند و زود برگردند اما ساعت ها گذشت و خبری از آنها نشد.

خانواده ها نگران و جست و جو کردند تا اینکه در همان شب جسدشان که با کمک غواصان و آتش نشانان به داخل چاه کشاورزی در منطقه دشت خاک زرین دشت سقوط کرد، پیدا شد. مرگ آنها مشکوک بود و معلوم نبود که چگونه این فاجعه بر آنها وارد شد و باعث مرگ آنها و اندوه خانواده آنها شد.

عموی این دو دختر درباره این ماجرا به خبرنگار جام جم گفت: فائزه 19 ساله و فرزند سوم برادرم بود. جمیل 14 ساله تنها دختر و اولین فرزند برادر دیگرم بود. برادرزاده های عزیزم بودند. آنها مثل دو خواهر و همیشه با هم بودند. بیشتر اوقات به باغ زیتون می رفتند.

صبح روز جمعه 22 باخمن امسال سوار موتورسیکلتی که در خانه بود به باغ زیتون رفتند. قرار بود خوش بگذرانند و برگردند اما خانواده دو برادرم صدایشان را نشنیدند و نگران شدند.

ساعت 11:30 صبح برادر فائزه برای یافتن آنها به باغ زیتون رفت. خواهر و پسرخاله اش که آمد آنجا نبودند. او شروع به جستجو در اطراف کرد تا اینکه موتورسیکلتی را که با خود برده بودند، در فاصله کمی از یک چاه کشاورزی پیدا کرد.

  عاملی که از سرطان روده جلوگیری می کند

عموی داغدار ادامه داد: برادرزاده هایم اطراف را جستجو کردند اما پیدا نکردند و به سمت چاهی رفتند که آب در آن بود. وقتی به آنجا رسید دید کفش هایشان دور چاه افتاده اما از خواهر و پسر عمویش خبری نیست. ترسید و به خانه رفت.

آنها می ترسیدند که هر دو در چاه بیفتند. او ماجرا را برایمان تعریف کرد و من و خانواده دو برادرم برای یافتن دو دختر به محل افتادن کفش ها و پیدا شدن موتورسیکلت رفتیم. به اطراف نگاه کردیم، هیچ کدام نبود. از آتش نشانی کمک گرفتیم. عمق چاه بیش از 90 متر بود. آتش نشانان سعی کردند وارد چاه شوند اما موفق نشدند.

او گفت: «مشخص نبود که داخل چاه افتاده اند یا نه. در نهایت با مجهز شدن به دوربین توانستند داخل چاه کشاورزی را بررسی کرده و از سقوط دو نفر به داخل چاه مطمئن شوند.

این عملیات با حضور تیم غواصی سپاه جهرم المهدی(عج)، آتش نشانی داراب، اورژانس و نیروی انتظامی انجام شد و پس از حدود شش ساعت موفق شدند وارد چاه شده و دو برادرزاده ام را نجات دهند. متاسفانه هر دو فوت کردند. اجساد آنها به پزشکی قانونی منتقل شد.

هنوز نمی دانیم چه بر سر آنها آمده و چگونه در چاه افتاده و جان باخته اند. پلیس در حال بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید