جزئیات کشف جسد مرد جوان در منزلش در منطقه سلیمانیه تهران

561375 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، چهارم آذرماه امسال کشف جسد مرد جوانی در منزلش در منطقه سلیمانیه تهران به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد که با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان از در محل حادثه با دستور بازپرس اداره قتل به پایگاه دهم پلیس آگاهی مراجعه و تحقیقات مقدماتی آغاز شد. تیم جنایی در محل حادثه با جسد برهنه مردی 45 ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو از پشت اصابت کرده بود. همچنین در بررسی های اولیه تیم جنایی مشخص می شود چند روز از این جنایت هولناک می گذرد و اعضای تیم جنایی مشکوک هستند که کشته شدن این جوان به دلیل اختلافات شخصی بوده است.

بیشتر بخوانید:

در تحقیقات محل در خصوص کشف جسد مرد جوانی در منزلش در منطقه سلیمانیه تهران مشخص شد که برادر مقتول پس از مراجعه به منزل با جسد مرد جوان مواجه شد و بلافاصله موضوع را به پلیس آگاهی اطلاع داد. همچنین در تحقیقات از همسایه ها مشخص شد که در این چند روز هیچ صدای درگیری در ساختمان نشنیده و ترافیک مشکوکی در ساختمان مشاهده نکرده اند.

کارشناسان پزشکی قانونی اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات، شناسایی عامل یا عاملان جنایت را در دستور کار قرار دادند و دوربین های اطراف منزل مورد نظر را برای یافتن سرنخ بررسی کردند. جسد مقتول برای انجام آزمایشات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات از سوی کارشناسان پزشکی قانونی کلانتری دهم ادامه دارد.

منبع: تسنیم

  وضعیت نامناسب پنج سد تهران

دیدگاهتان را بنویسید