جزئیات دادگاه در پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی

535929 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، صبح امروز «دوشنبه 8 فروردین» پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده سانحه سقوط هواپیمای 737 اوکراینی با حضور متهم برگزار شد. وکلای متهم شکات، خانواده های متوفیان، وکلای خانواده متوفیان و نماینده دادستان به سرپرستی قاضی ابراهیم مهرانفر در دادگاه نظامی استان تهران بازداشت شدند.

ادامه مطلب

قاضی مهرانفر در این جلسه اظهار داشت: دادگاه به عنوان یک نهاد بی طرف مراحل رسیدگی را طی می کند.

وی خطاب به وکلا و خانواده های آن مرحوم گفت: ما به تمام دلایل و مستندات ارائه شده گوش می دهیم و بررسی می کنیم و قطعا به همه موارد توجه خواهیم کرد.

قاضي با بيان اينكه دادگاه اصل بي طرفي را رعايت مي كند، گفت: براي كشف حقيقت هيچ ابهامي با کسي نداريم و هر زمان که از شخص يا مسئولي بخواهيم اين کار را انجام مي دهيم.

وی همچنین گفت: در صورت نیاز از مطلعین، کارشناسان و کارشناسان به دادگاه دعوت می شود.

قاضی مهرانفر با اشاره به اظهارات متهم ردیف اول در چهارمین جلسه دادگاه گفت: اظهارات متهم در جلسه گذشته محدود به توضیحات اولیه بود و همچنان سوالات زیادی وجود دارد که باید از دیگر متهمان پرسیده شود. آنها نیز باید پاسخ دهند.

بر اساس این گزارش، در پنجمین جلسه دادگاه یکی از وکلای متوفی به دعوت قاضی در جایگاه قرار گرفت و به بیان نظرات و نکات خود در پرونده پرداخت.

همچنین هشت نفر از والدین آن مرحوم با حضور در غرفه اظهارات خود را بیان کردند.

گفتنی است، جلسه پنجم دادگاه حدود 4 ساعت به طول انجامید و قاضی مهرانفر با اعلام اینکه زمان تشکیل جلسه بعدی دادگاه به اطلاع خانواده متوفیان و وکلای آنان خواهد رسید، جلسه را ختم اعلام کرد.

  تساوی پرسپولیس و گل گهر به سود رقبا! -

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید