جزئیات جسد دختر بچه ای که در یخچال نگهداری می شود

556282 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، نهم مهرماه امسال ماموران کلانتری برای دستگیری فروشنده مواد مخدر وارد منزلی در شهرری شدند، با یخچالی مواجه شدند که با چسب پوشانده شده بود. آنها فکر می کردند داخل یخچال مواد مخدر وجود دارد اما وقتی در را باز کردند با جسد دختر بچه ای 6 ساله در داخل یخچال شوکه شدند. جسد را داخل نایلون و پتو پیچیده بودند و مشخص شد حدود 2 هفته از مرگش می گذرد.

بیشتر بخوانید:

با وجود اینکه فردی در خانه نبود اما از همسایه ها مطلع شد که فروشنده مواد مخدر ساکن آنجا حدود 2 ماه پیش زن جوان و دختر 6 ساله اش به نام باران را آورده و با آنها زندگی می کند. جسد دختر کوچکی که در یخچال پیدا شد متعلق به باران کوچولو بود اما نکته عجیب این است که مادر باران نیز به همراه فروشنده مواد مخدر ناپدید شده بود.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران دریافتند که این قاچاقچی به اتهام خرید و فروش مواد مخدر و سرقت دستگیر و روانه زندان شده است. بدین ترتیب پرونده وی از پرونده خارج شد و تحقیقات برای دستگیری این مرد و مادر باران که بدون شک از رازهای قتل باران آگاه بود، ادامه یافت. متهمان چندی بعد متواری شدند و صبح چهارشنبه هنگامی که برای نوشیدن آب به خانه قدیمی بازگشتند دستگیر شدند.

اما متهم منکر قتل باران شد و قاچاقچی گفت: چند روز پیش متوجه شدم پلیس مبارزه با مواد مخدر به خانه ام می آید و من را دستگیر می کند. همانطور که متوجه شدم، فعالیت های من کشف شد و مأموران متوجه شدند که در خانه ام مواد مخدر دارم و فروشنده هستم. بنابراین تصمیم گرفتم اقداماتی انجام دهم و با مادر باران که مدت زیادی با هم زندگی می کردیم از خانه فرار کنم تا پلیس ما را نگیرد. پس باران را در خانه گذاشتیم و نمی دانیم چگونه کشته شد.

  لزوم نظارت دقیق بر قیمت گذاری بلیت های اقامتی و حمل و نقل عمومی

وی ادامه داد: گمان می کنم رقبای من برای گرفتن انتقام من وارد خانه من شدند و جان باران را گرفتند. آنها کسانی بودند که مرا در معرض پلیس قرار دادند تا من را از سر راهشان بردارند.

اگرچه قاچاقچی چنین ادعای عجیبی را مطرح کرد، اما مادر باران کوچولو در بازجویی ها مدعی شد که خودش جان دخترش را گرفته است. این زن گفت: پس از جدایی از شوهرم، مدت ها دچار مشکلات مختلفی شدم و باران مدام می بارید. روز حادثه در حالی که قرص مصرف می کردم دخترم بهانه گیری کرد. کنترلم را از دست دادم و نمی دانم چه اتفاقی افتاد که او را خفه کردم.

و ادامه داد: پس از قتل با همدستی فروشنده مواد جسد وی را در یخچال خانه گذاشتیم تا در فرصتی مناسب از خانه خارج کنیم اما ناکام ماندیم و متواری شدیم. در آن مدت خانه ای در حوالی شهرری اجاره کردیم و با هم زندگی می کردیم. روز حادثه برای بازدید از خانه برگشتیم که پلیس ما را دستگیر کرد.

این زن مدعی شد که پلیس هنگام بازرسی کیف متهم، دفترچه ای متعلق به مادر باران کوچولو را پیدا کرده است. او برخی از وقایع زندگی خود را در آن ثبت کرده بود. زن جوان روی یکی از صفحات دفتر نوشته بود که فروشنده مواد مخدر باران را کشته است. در حال حاضر این دو متهم با صدور قرار قانونی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند و تحقیقات از آنها برای کشف راز این جنایت دردناک ادامه دارد.

  امشب سهمیه بنزین مهرماه / 60 لیتر سهمیه بنزین واریز می شود

منبع: روزنامه همشهری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید