جزئیات جدید از مرگ مشکوک پسر جوان

اوایل عصر جمعه گذشته (پنجشنبه) امدادگران اورژانس 115 مشهد پس از تماس شهروندان برای نجات جان یک نوجوان مجروح که جسد خون آلودش روی آسفالت خیابان افتاده بود به بلوار سرافرازان رفتند.

با رسیدن آمبولانس به خیابان سرافرازان 9 عابران و اهالی زیادی جسد مجروح یک نوجوان 17 ساله را محاصره کردند.

بلافاصله تیم های امدادی وارد عمل شدند و پس از انجام کمک های اولیه و اقدامات درمانی، جسد نیمه جان وی را به مرکز درمانی ولایت منتقل کردند اما تلاش کادر پزشکی برای نجات این نوجوان بی نتیجه ماند و وی در حالی که جسد در آنجا بود جان باخت. نوک تیز روی رانش و از آن نقطه خونریزی داشت.

چندی نگذشت که کادر پزشکی با فرضیه جنایت احتمالی به پلیس 110 مراجعه کردند و مرگ نوجوان 17 ساله جنبه مجرمانه پیدا کرد.

دقایقی بعد با دستور قاضی عارفی راد، قاضی ویژه قتل عمد مشهد، گروهی از کارآگاهان اداره پلیس آگاهی خراسان رضوی مأموریت یافتند تا این پرونده را زیر ذره بین تحقیقات جنایی قرار دهند.

به این ترتیب، تحقیقات کارشناسی زیر نظر سرهنگ نجفی، رئیس یگان قتل و با راهنمایی پزشکی قانونی در خصوص چگونگی فوت «ع.م» ادامه یافت.

بررسی ها نشان داد که این نوجوان از ناحیه ران مورد اصابت چاقو قرار گرفته است اما در این حادثه آثاری از مداخله انسانی یا انسانی دیده نمی شود، چرا که هیچ اثری از پارگی روی شلوار این نوجوان وجود ندارد و این موضوع فرضیه وقوع یک جرم بسیار ضعیف است و احتمال آن نزدیک به صفر است

با این حال تحقیقات ویژه در خصوص علت مرگ این نوجوان و چگونگی قرار گرفتن تیغه چاقو در ران وی وارد مرحله جدیدی شده و دامنه تحقیقات به محل حادثه در خیابان سرافرازان و کفش های اسکیت کشیده شده است. این نوجوان نیز به معمای دیگری تبدیل شد.

  شهبازیان: استقلال گیج بازی می کند

ساعتی بعد کارآگاهان شعبه جنایی پلیس آگاهی پس از دریافت دستورات ویژه قضایی به بررسی دوربین های مداربسته محل پرداختند و در یکی از تصاویر دوربین ها با صحنه عجیبی مواجه شدند که راز این وحشتناک را فاش کرد. حادثه.

تصاویر دوربین های مداربسته این نوجوان را در حال اسکیت در خیابان نشان می دهد. متاسفانه به دلیل هیجان انگیز اسکیت یا عوامل دیگر دستش را از محفظه بار یک وانت نیسان برداشته بود و با سرعت خودروی عبوری در حال اسکیت بود.

این رفتار هیجان انگیز اما وحشتناک به جایی رسید که راننده خودرو هنگام رانندگی ناگهان به پدال ترمز زد و نوجوان مورد نظر روی زمین غلت زد.

از سوی دیگر بررسی دقیق ماموران پلیس آگاهی نشان داد که نوجوان مذکور چاقویی به کمر بسته بوده و با توقف ناگهانی راننده بر روی آسفالت خیابان، تیغه چاقو نیز از بین رفته است. داخل ران او و خون از همان جا جاری شد .

با افشای مرگ دلخراش این نوجوان اسکیت باز، این پرونده به شکل تصادفی در آمده و از دستور کار جنایی کارآگاهان پلیس آگاهی خارج شده و تحقیقات تکمیلی برای کشف ابعاد دیگر این حادثه ناگوار همچنان ادامه دارد. دستورات ویژه پلیس از سوی پلیس. نیروی انتظامی ادامه دارد.

منبع: خراسان

دیدگاهتان را بنویسید