جزئیات اعتصاب خبرساز بازیکنان استقلال

در حالی که هواداران استقلال در روزهای تعطیلی لیگ برتر منتظر از سرگیری تمرینات تیمشان بودند، بازیکنان این تیم از تمرین خودداری کردند. جالب اینکه حتی باشگاه استقلال هم خبر اعتصاب را در رسانه های رسمی خود اعلام کرد و دلیل آن را مشکلات مالی اعلام کرد!

اما ماجرای اعتصاب چیست؟ مدیران باشگاه استقلال قبل از شروع تعطیلات به بازیکنان این تیم قول داده بودند که قسط دوم فصل جاری را که حدود 15 تا 20 درصد مبلغ قرارداد است را در سررسید پرداخت کنند که ناکام ماندند. برای تضمین پول

مذاکرات آبی ها برای توافق با اسپانسر به نتیجه ای نرسید و در نهایت پس از تعطیلات در آغاز دور جدید تدارکاتی، هنوز خبری از قسط دوم نیست. در حالی که گفته می شد اکنون هیات مدیره این باشگاه امیدوار است با گرفتن وام بخشی از مبالغ قرارداد را پرداخت کند.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل بخشی از مبلغ قرارداد را بین 20 تا 30 درصد به بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت کرد اما قرار بود قسط دوم همزمان با تعطیلات جام جهانی پرداخت شود. که هنوز اتفاق نیفتاده و فتح الله زاده با اسپانسر مورد نظر به توافق نرسیده است.

این در حالی است که استقلال فصل گذشته شرایط پرداخت خوبی داشت و 100 درصد مبلغ قرارداد اعضای این تیم پرداخت شد، اما در فصل جاری شرایط فعلی و پرداخت نشدن قسط دوم مبلغ قرارداد به نظر می رسد. برای این تیم و ساپینتو که به تازگی به تهران رفته حاشیه ساز باشد. بازگشت کننده نیز از این وضعیت ابراز نارضایتی کرد.

  درد برای وینگر بلژیکی رئال مادرید

دیدگاهتان را بنویسید