جذب منابع غیرشهروندی در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن قرار گیرد

561541 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، علی سروری سرگرد مشاور رئیس و رئیس مرکز امور ریاست جمهوری، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی از واحدهای مختلف و خوابگاه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بازدید کرد.

سروری مجد در این بازدید گفت: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاهی است، به دلیل قرار گرفتن در شرق استان تهران و همجواری با پایتخت، ارتقای سطح کیفی آموزشی و جذب غیرنظامیان ضروری است. منابع شهروندی. «در دستور کار قرار دهید.

وی با استقبال از طرح جذب دانشجویان غیرایرانی در این دانشگاه، افزود: با توجه به وجود سه بلوک خوابگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن ظرفیت خوبی برای تربیت دانشجویان خارجی و بین المللی دارد.

حضور در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و بررسی فرصت های موجود و بالقوه، گفتگو با اساتید و دانشجویان و بازدید از بخش های مختلف این واحد دانشگاهی از دیگر برنامه های یک روزه دکتر سروری مدج برای سفر به بشه است. روده ها

فریده دو کانی فرد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نیز در این بازدید گفت: انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه مجازی جهان اسلام و ایجاد نمایندگی دانشگاه مجازی جهان اسلام در شرق استان تهران، جذب خارجی دانشجویان، احیای مزرعه قولنج و برخی رشته های منسوخ و تصویب رشته های جدید از جمله برنامه های این واحد دانشگاهی است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در حوزه فناوری دارای مرکز رشد فعال است به طوری که در این مرکز در حال حاضر 23 شرکت دانش بنیان و هسته فناوری مشغول به کار هستند و 52 نوع از محصولات آنها تجاری سازی می شود.

  تست طول انگشت

دوکان فرد خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی رودچن یکی از معدود واحدهای دانشگاهی است که مجوز مرکز رشد خود را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کسب کرده است.

لازم به ذکر است عباس اشرفی رئیس مرکز پذیرش و امور دانشکده، جعفر کبیری مدیر مدارس استثنایی علوم و معارف اسلامی و عاصمه قاسمی مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور زنان و خانواده در این مراسم حضور دارند. بازدید کنید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید