جایگاه مهدی مورد استقبال قرار گرفت/ رویکرد حجازی فر در ایفای نقش من مهم بود

555159 خبر ناگهانی

ژیلا شاهی بازیگر موقعیت مهدی در گفت وگو با خبرنگار ایسکانیوز در خصوص اینکه آیا ایفای نقش در موقعیت مهدی شما را به چالش می کشد یا خیر، گفت: رویکرد حجازی فر در ایفای نقشم برایم مهم بود. این نقش یک شخصیت زنده است و اینکه چگونه در درام تعریف می شود به کارگردان بستگی دارد. در واقع کاری را که او از من خواست انجام دادم.

وی در پاسخ به این سوال که هادی حجازی فر به عنوان اولین کارگردان چقدر به شما کمک کرد، گفت: تجربه خوبی بود چون بازیگری و کارگردانی را بلد است. فیلم تاکنون با استقبال خوبی روبرو شده است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.در مورد داوران نظری ندارم.

«موقعیت مهدی» ساخته هادی حجازی فر در نیمه دوم جشنواره فجر در خانه جشنواره به نمایش درآمد و نظر کارشناسان را به خود جلب کرد. نکته قابل توجه این است که یک فیلم به این اجماع نظرات مثبت دست پیدا می کند، از طرفی کمتر پیش می آید که نظر مخاطب با نظر کارشناسان همسو باشد، زیرا فیلم با کمی تفاوت در رتبه دوم فیلم های پرمخاطب قرار می گیرد.

این فیلم روایتگر زندگی شهید مهدی باکری فرمانده لشکر عاشورا از ترک مدیریت شهرداری تا شهادت وی به عنوان فرمانده لشکر عاشورا در عملیات بدر در زمستان 1363 است.

انتهای پیام/

  کاهش نرخ رسمی 22 ارز -

دیدگاهتان را بنویسید