جاهلیت مدرن از ملت ها می خواهد که از واقعیت ها بی خبر باشند

570764 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز شورای دولت با اشاره به جنگ شناختی دشمن و هجمه تبلیغاتی گسترده علیه نظام جمهوری اسلامی، گفت: جهل مدرن که به انواع سلاح ها و ابزارهای مدرن مسلح شده است. ، از ملت ها می خواهد که حقایق را ندانند و از شناخت حقایق در جوامع جلوگیری می کند.

ادامه مطلب

رئیس جمهور افزود: یکی از وظایف اصلی جنبش جاهلی و تروریسم فرهنگی نگفتن یا کامل نگفتن حقیقت است و به همین دلیل است که امروز حتی نام کودکی که خانواده خود را در حادثه تروریستی شاهچراغ از دست داده است، می باشد. حرم در شیراز مطرح می شود نام حاج قاسم سلیمانی وحشت کرد و خود را از فضای مجازی حذف کرد. تلاش دشمن ایجاد مانع در کار دولت و خدمت به مردم است اما دولت مصمم است راه خدمت و پیشرفت را با زور ادامه دهد و این حرکت با قیام و فضاسازی متوقف نخواهد شد. .

«تقویت فعالیت ها در حوزه های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال»، «پیگیری جدی اجرای مصوبات دور اول سفر استانی و برنامه ریزی برای تسریع توسعه استان ها در دور دوم سفر». در ارتباط با انتخاب معاون اجرایی جدید» و همچنین «نظارت جدی بر اجرای توافقات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها» از دیگر سخنان رئیس جمهور در جلسه امروز شورای دولت بود.
رئیس جمهور با اشاره به رای اعتماد مجدد مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت، از توجه نمایندگان ملت به کارنامه موفق دکتر فاطمی امین تشکر کرد و همبستگی و همکاری قوای سه گانه را زمینه ساز آن دانست. برای افزایش کارایی و ارائه خدمات دوگانه برای رفع مشکلات مردم.

  دستور محرمانه برای کمال و علی شاه!

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید