ثبت نام کتاب درسی تمدید شد

524444 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، محمد علوی تبار گفت: با توجه به اینکه 5 درصد از دانش آموزان مقطع متوسطه هنوز اقدام به سفارش کتاب درسی سال تحصیلی 1402-1401 نکرده اند، فرصت جدیدی برای ثبت سفارش کتاب درسی خود در سامانه فروش و توزیع مطالب آموزشی در سایت irtextbook.ir از تاریخ 31 مرداد تا 19 شهریور 1401 برای دانش آموزان دوره متوسطه (دانش آموزان پایه دوم تا ششم، دانش آموزان پایه هفتم و هشتم و دانش آموزان پایه یازدهم و دوازدهم) که به دلایلی کتاب های درسی خود را ثبت نام نکرده اند. آنها باید در این مدت کتاب های درسی خود را ثبت کنند.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: از 19 شهریور ماه توزیع کتاب از منطقه به مدرسه بر اساس سفارش های ثبت شده در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی آغاز می شود، لذا مقتضی است دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی کتاب های درسی خود را سفارش دهند. در سامانه فروش تا 10 شهریور توزیع مواد درسی را ثبت کنید یا در هنگام تغییر مدرسه، کلاس و تخصص، ترتیب را تغییر دهید تا کتاب های درسی آنها به موقع به مدارس تحویل داده شود.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: لازم است خانواده ها و مدارس در این مدت نسبت به ثبت سفارش دانش آموزان در سامانه اقدام کنند، مدارس وظیفه بررسی، اطلاع رسانی و پیگیری سفارشات دانش آموزان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید