تیم ملی همه را ناامید کرد

558026 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حسن روشن به اتفاقات اخیر پیرامون تیم ملی و حواشی پس از شکست مقابل الجزایر اشاره کرد و گفت: دیدارهای تدارکاتی و شکست در این دیدارها باعث می شود کادر فنی استاندارد خوبی را برای تیم خود ببیند و در این دیدارها نیز با شکست مواجه شود. به دنبال نقاط قوت باشید.

بیشتر بخوانید:

این کارشناس فوتبال ادامه داد: متاسفانه فیفا را از دست دادیم و نتوانستیم چند بازی تدارکاتی خوب انجام دهیم. درست است که باخت در دیدار تدارکاتی نمی تواند ملاک باشد، اما متاسفانه تیم ملی ما زیر نظر اسکوچیچ مقابل الجزایر بی برنامه بود و نتوانست بازی منطقی انجام دهد.

روشن افزود: در هیچ یک از خطوط عملکرد خوبی نداشتیم، شاید جهانبخش اگر گلزنی کرد به این دلیل بود که او بازیکنی حرفه ای است و پتانسیل گلزنی بالایی دارد، اما در مجموع عملکرد اسکوچیچ مقابل الجزایر همه را ناامید کرد، اما باز هم ما را ناامید کرد. امیدوارم در فیفا بعدی که شهریور ماه خواهد بود، بتوانیم با یک تیم خوب بازی کنیم تا هماهنگی بیشتری حاصل شود.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: عملکرد الجزایر و سبک بازی این تیم شباهتی به سه تیم ما در جام جهانی نداشت اما با شرایطی که داریم باید این دیدار را به عنوان یک بازی خوب بپذیریم. به فال نیک می گیرم و امیدوارم تیم ملی کشورمان هر چه زودتر باشد.» می توان به هماهنگی کامل رسید تا زنگ رقبای خود را در جام جهانی به صدا در نیاوریم.

وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی ها روزهای خوبی را سپری نمی کنند، همه نگران هستند و زمان به سرعت می گذرد اما اتفاق خاصی در استقلال نیفتاد، مجیدی در شرایطی از تیم جدا شد که همه فکر می کردند کنار هم هستند. فصل بعد.” این استقلال می شود و قهرمانی اش را ادامه می دهد. او بدون هیچ توضیح منطقی برای جلب رضایت هواداران از استقلال رفت و همه را نگران و مضطرب کرد. حال باید دید در روزهای آینده چه سرنوشتی برای آبی ها رقم خواهد خورد.

  بروز این علائم در انگشتان دست نشانه دیابت است

روشن گفت: اگر آجورلو می دانست مجیدی می خواهد برود باید سریعتر در انتخاب سرمربی می بود و به یک معنا هم مقصر است اما اگر نمی دانست تقصیر او نبود. او در سکوت خبری در تلاش است تا گزینه خوبی برای استقلال انتخاب کند. هرچند شنیده می شود سرمربی استقلال تا پایان هفته جاری معرفی خواهد شد اما امیدواریم این اتفاق به زودی رخ دهد تا بیشتر از این وقت تلف نشود.

وی در خصوص نقل و انتقالات استقلال که یکی از حساس ترین اتفاقات هر تیمی خواهد بود، گفت: اگر مدیریت باشگاه بتواند ساختار پایه استقلال را حفظ کند، همچنان می تواند با جذب چند بازیکن در لیگ بیست و دوم موفق باشد. در استقلال نقاط ضعفی وجود دارد که باید برطرف شود و اسکلت آبی ها در صورت حفظ، کمک موثری به این تیم در فصل آینده خواهد کرد. برای مقابله با نقاط ضعف باید انتخاب درستی انجام داد.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: استقلال در لیگ گذشته قهرمان شد اما لذت قهرمانی برای هواداران ادامه پیدا نکرد. شاید آبی ها روزهای خوبی نداشته باشند اما امیدوارم مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه تمام تلاش خود را برای اطمینان از استقلال و موفقیت این تیم انجام دهند. خیلی ها از این فوتبال و استقلال راضی هستند، بنابراین بازیکنان باید تلاش کنند زمان را تلف نکنند و بهترین ها را انتخاب کنند تا شاهد پیروزی استقلال در فصل آینده باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید