تیم ملی می تواند با رفع مشکلات فنی ولز را شکست دهد

564985 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محسن بنگر درباره شکست تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل انگلیس اظهار کرد: در این بازی عملکرد خوبی نداشتیم و متاسفانه ملی پوشان در خط دفاعی و خط هافبک دچار مشکل شدند. نمی دانم چرا برخی کارشناسان همه چیز را فراموش می کنند و فقط از دو هدف مهدی طارمی صحبت می کنند اما اگر می خواهیم پیشرفت کنیم باید از مشکلات صحبت کنیم و برای رفع آنها تلاش کنیم. در این بازی انگلیس 8 توپ وارد دروازه ما کرد که 6 توپ را تبدیل به گل کرد که نشان می دهد در خط دفاع ضعیف بودیم.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: بازیکنی مثل روزبه چشمی در لیگ برتر در پست هافبک دفاعی بازی می کند اما در جام جهانی و در بازی سخت مقابل انگلیس از این بازیکن در پست دفاعی استفاده می کنیم که هم تیم ملی می بازد و هم خود بازیکن. ویران شده است.. البته من قصد دخالت در تصمیمات کی روش را ندارم، چون او مربی باتجربه ای است و قطعا می داند که چه بازیکنانی تمرین می کنند. با این حال، مربی گاهی اوقات در افکار یا تصمیمات خود اشتباه می کند. مهم این است که در دو دیدار آینده در چنین شرایطی بازی نکنیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین خاطرنشان کرد: باید کاستی های تیم ملی را پیدا کنیم و در دیدار با ولز این همه اشتباه نکنیم. اگر قرار است در این بازی پرس کنیم، باید از ضد حملات حریف در پشت زمین آگاه باشیم و اگر قرار است فوتبال دفاعی بازی کنیم، خط هافبک تیم ملی باید به خوبی مهاجمان را تغذیه کند. . اگر مشکلات فنی را برطرف کنیم، می توانیم به پیروزی مقابل ولز امیدوار باشیم.

  داوران هفته بیست و ششم لیگ برتر معرفی شدند

بنگر با بیان اینکه همه تیم های آسیایی به دنبال پیشرفت هستند، تاکید کرد: متاسفانه فوتبال ما از نظر پیشرفت خوب نیست و اگر بخواهیم با این روند پیش برویم حتی در آسیا هم نمی توانیم به جمع هشت تیم برتر صعود کنیم. جام ملت ها. باید به دنبال واقعیت باشیم و بتوانیم مشکلات فوتبال و تیم ملی را حل کنیم و اگر کمی از خود غافل شویم، حتی بعد از چهار سال نمی توانیم با تیمی مثل ترکمنستان یا ازبکستان رقابت کنیم.

وی افزود: دو سه سال است که مربیگری می کنم و خیلی چیزها را می بینم که باعث تاسف است. در فوتبال ما پول حرف اول را می زند و خودتان می بینید که در جریان اصلی فوتبال یا دسته های اول، دوم و سوم وضعیت چگونه است. هر بازیکنی که پدرش پول دارد بازی می کند و این اصلا خوب نیست. باید فساد را در فوتبال از بین ببریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید